Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Házi nyúlra lőni nem jó. Szer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házi nyúlra lőni nem jó. Szerintetek ebben van igazság? Tényleg nem érdemes osztálytárssal kezdeményezni, mert hosszútávon csak rossz vége lesz? Vélemények?

Figyelt kérdés

2022. szept. 1. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezt előre is lehet sejteni, hogy normális természete van-e.

Ha nem, akkor jobb is távolabb maradni...

2022. szept. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
88%
ez bonyolult. szerintem osztálytársal összejönni nem hülyeség, simán működhet a dolog. de én nem biztos, hogy megcsinálnám újra, ugyanis én egyszer jártam egy osztálytársammal, és nem lett jó vége. eleinte nagyon jól működött a dolog, de utánna elkezdett ignorálni engem, került a suliban, az iskolában. próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, de nem nagyon sikerült. a "szakításunk" után elég kellemetlen volt még másfél évig egy osztályba járni, de nem annyira vészes. szóval ha újra beleszeretnék egy osztálytársamba, aki ezt viszonozná, akkor lehet, hogy újra belemennék egy ilyen kapcsolatba. de mindenképpen biztosra mennék, hogy megéri e.
2022. szept. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
72%
Addig nem baj amíg nem szakítotok. PLusz ha jó az osztály közösség. Akkor nincs baj. Sajnos én szakítottam a fiúmmal, és az utána levő egy évben az össze fiú rám szállt. Jól gondold meg.
2022. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
76%
Házi nyúlra lőni nem jó. Szerintetek ebben van igazság? Van!
2022. okt. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség. De igaz sok esetben sajnos, de érdemes megpróbálni(:
2022. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!