Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki? Ha igen, mit irjak neki? Otleteket szeretnek.

Figyelt kérdés

A tortenet roviden: ma suli utan mentunk parosztalytarssal aztan ment mellettunk a lany aki tetszik nekem (tehat en is erdeklodom iranta), majd a palyaudvaron szinten elment mellettunk mert felszallt a buszra ami mellettunk allt, majd a buszrol kuldott snapen egy videot chatben (nem streakben) amiben egy szivecskes szemuvegben volt, ami nem volt rajta a megalloban. Egy baratom mondogatja hogy irjak ra, meg en is osztonzom magam csak nem tudom mit irjak neki.. Nem igazan tudom hogy mi erdekli a PUBG-n kivul, alig latom mert teljesen mashol vannak az oraik mint nekunk (kulon szakon vagyunk)


Bocsanat az ekezetek hianyaert, angol billentyuzetem van.

Illetve a viccesnek szant troll kommenteket mellozzuk legyszi



2022. szept. 2. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha te is szereted a PUBG-t, akkor hívd el játszani. Még, ha nem is tudtok egymással olyan szinten beszélgetni, de megszokjátok egymás társaságát, onnantól fogva pedig se élőben, se online nem lesz nehéz megkeresni őt.
2022. szept. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
vegyél te is egy szívecskés napszemüveget és küldjél neki egy fotót, az bisztos tetszeni fog neki XDDD
2022. szept. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na mizu? Latszik h ki van emelve ujra a kerdesed
2022. szept. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orommel jelentem oktoberben osszejottunk. :)
2023. jún. 4. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!