Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy így érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdeném azzal, hogy a barátommal több, mint egy éve vagyunk együtt. Kicsit körülményes volt, hogy összejöjjünk, sok nehézségen mentünk keresztül már "barátokként" is. Nos, mielőtt megismerkedtünk volt egy fiú, akibe nagyon szerelmes lettem. Minden tökéletesen alakult. Rengeteg figyelmet kaptam tőle, az egész srác személyisége megnyerő volt, a külseje a pontos még a kisgyerekkori fejemben elképzelt "ideálom". Első fiú volt akitől tényleg kaptam figyelemet, érzékeltette mennyire kedvel, mennyire élvezi a társaságomat, rengeteget bókolt. Legtovább egy csókig jutottunk. Egy olyan másfél hónapig volt ez, mikor közölte, hogy nem szeretne többet tőlem. Megviselt, hisz nem vagyok egy önbizalommal teli lány, de mellette másnak tűnt minden, szerettem magamat. Minden reményemet elveszítettem, a világ összeomlott körülöttem, csak sírni tudtam. Hát igen, első szerelem. Nem akartam senkivel ismerkedni ezek után, féltem hogy ugyanez lesz a vége. Két hónap elteltével rámírt egy srác, akivel beszélgetni kezdtem. Aztán kiderült hogy haverja az előtte lévő srác, ami szült kínos helyzeteket akkor, és a továbblépést sem könnyítette. Aztán elég hosszú idő elteltével összejöttem ezzel a sráccal, tehát a mostani párommal. Kicsit nehézkesen alakulnak közöttünk a dolgok élethelyzet váltások miatt, de ezen kívül nagyon jól megvagyunk, nagyon szeretem és ez tudom, hogy kölcsönös. Azonban mikor elkerülhetetlenül egy társaságba kerülök az előző sráccal, minden rossz érzés és egyéb nélkül, de mai napig érzékelhetően nagyon megtaláljuk a közös hangot és elég gyakran utal vissza a korábbi társalgásaink témáira, érzékeétetve, hogy emlékszik miket mondtam. Nem érdekel akkor különösebben, mert túlléptem rajta. Vagyis úgy hiszem. De néha egy-egy magányos pillanatban hiányzik a vele töltött idő. Gyakran eszembe jut ha sétálok, hogy ott vele voltam, tudom miket mondott, és nagyon fájdalmas érzés kerít hatalmába. Mások megmagyarázzák azzal, hogy az első szerelem megmarad mindig. De csak nem maradhat örökké. De mégis olyan rég volt már és annyira boldog vagyok a párommal. Miért érzek így? Normális ez egyáltalán?



2022. szept. 12. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó volt alapvetően a kapcsolatotok, tehát végül is jó szívvel emlékszel vissza a történtekre. Mi ezzel a baj ? Azért, mert megszakad egy kapcsolat, nem kell feltétlenül haragnak vagy megbántottság érzésnek lenni.
2022. szept. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában valóban az első szerelmünk, az, akihez mindenki mást hasonlítunk. Ha valakit akkor őt soha nem felejtjük el, ha mégis, nem szerelem volt. Majd az idő a kínos szituációkat enyhíti, később lesz amikor nem is gondolsz rá akár hónapokig, évekig, de tudatalatt mindigis érdekelni fog hogy; hogy megy a sora
2022. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez idővel enyhülhet, de elfelejteni sosem tudod majd, ha ekkora benyomást tett rád.
2022. szept. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor elfogadom, hogy ez van és tudom mostmár, hogy normális.
2022. szept. 14. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!