Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy a fiú csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy a fiú csak meg akar fektetni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Többnyire abból, ha néhány napig, hétig "nem jön össze", otthagy.
2022. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogdos téged, lekezelően beszél, szexre tesz utalásokat
2022. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

#1 Ez így nem feltétlenül igaz. Nálunk voltak nagyjátékosok a gimiben. Egyszerre több csajnak csapták szelet. Természetesen mindnek előadták a hősszerelmest. Amíg az egyiknek udvaroltak, a másikat már reszelték. Így nem okozott nekik problémát, ha egy lány csak évek után adta be a derekát, mert volt addig 20 másik. 🙃

Kérdező, ezt sajnos nem lehet előre tudni. Kockázatot kell vállalni. Érdemes időt szánni az ismerkedésre. Szigorúan csak az történjen, amit te is akarsz és amit te is élvezel. Soha, de soha ne menj bele szexuális dolgokba a fiú nyomására.

2022. szept. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Főleg onnan, hogy nem akar megismerni, nem érdeklődik irántad.
2022. szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

#1


Butaság. Ráadásul káros butaság.

Én például ha 3-4 randi alatt nincs szex, és erre nincs valami nagyon tiszta magyarázat, akkor elengedem a dolgot, mert azt gondolom a lány stratégiázik (tehát idióta, és a jövőben is ezzel fog stratégiázni), aszex, vagy nincs meg a kémia. A barátnőmmel második randin lefeküdtünk, két hétre rá ismerte a családom és barátaim, fél évre rá összeköltöztünk. Ha nincs meg a kémia és nem jutunk el a szexualitásig 1-2 héten belül, lehet elengedem, és keresem mással a kémiát.

2022. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
5: te valami kémikus vagy?
2022. szept. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

#6


Éppenséggel van egy vegyészmérnöki végzettségem, de más teruleten dolgozok.

Gondolom tudod, hogy hogy kell érteni a szót párkapcsolati kontextusban.

2022. szept. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mantis religiosa ***** válasza:
97%

Eh! Ezek a fránya ferromonok...


😀😀😀

2022. szept. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
100%
Onnan, hogy nem akar megismerni. Illetve kevés a közösen töltött idő, de nagyon szeret. A közös telefonnyomkodás nem az.
2022. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

#1!


Ez hülyeség! Nem vagyunk egyformák. Igaz, hogy tiniként én is végtelen ideg tudtam szerelmes és kitartó lenni, de most már pillanatok alatt tovább tudok lépni, ha nem látom az érdeklődést.

2022. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!