Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az iskolába,aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az iskolába,aki tetszik nekem.Ő egy évvel kissén mint én.Hogyan kerüljek vele szóváltásba?Esteleg hogyan mondhatnám el neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés

2022. szept. 18. 20:36
 1/8 anonim válasza:
84%
Mond meg neki, hogy szeretnél vele beszélni 4 szem között, és mond el neki, hogy mit érzel iránta.
2022. szept. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Kezdesnek menj oda beszelgetni, ha ugy latod hogy kedvel, szivesen beszelget veled, akkor kerdezd meg hogy van-e kedve elmenni xy helyre
2022. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es

Hogy hozzam fel a témát?Lehet hülyén hangzik,de amikor egy lánnyal beszélek egy kicsit remegek,mert félek hogy a barátnői,meg ő is ki fog röhögni.Amugy a leányzót félig ismerem,mert régebben a tessommal kosarazót egy csapatba.

2022. szept. 18. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
14%
Ha szóváltásba akarsz kerülni vele, mondd neki, hogy egy buta liba...
2022. szept. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
már meg is találtad az indító kérdést: kérdezd a kosárról!
2022. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Ne traktáld rögtön az érzéseiddel, inkább beszélgess vele érdeklődj, stb, aztán hívd el valahova, stb.
2022. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Látom, tisztában vagytok a szavak jelentésével...
2022. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ha tetszik, gondolom kedvesnek találod. Ha pedig tényleg kedves, biztos nem fog kinevetni téged. Ha nem szoktatok beszélgetni (gondolom, mivel nem tudod, hogy hogy beszélj vele) nincs sok vesztenivalód. Ha nem tetszel neki, marad ugyanaz a helyzet, ha pedig igen, akkor összejöhettek, vagy nem tudom
2022. okt. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!