Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jeleket adhat egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adhat egy srác egy lánynak, ha az adott lány tetszik neki?

Figyelt kérdés

Itt olyanokra gondolok, hogy például megérinti, vagy ilyesmik, az a baj, hogy pont egy ilyesmi helyzetben vagyok, hogy nekem a srác iszonyatosan bejön, de nem tudom, hogy a másik személy viszonozza e vagy nem...

Ezért szeretném a segítségeteket kérni.

Köszönöm a válaszokat!



2022. okt. 11. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Szóval ha jól értem van egy srác, aki tetszik, de nem tudod, hogy te bejössz-e neki. Szerintem próbálj meg beszélgetni vele minél többet. Ebből már alapból fogod látni, hogy hogyan viszonyul hozzád.
2022. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Próbál veled minél többet beszélgetni, érdeklődik irántad, mosolyog veled, szemedbe néz, és máshogy áll hozzád, mint másokhoz.


Azt is megteheted, hogy utalásokat teszel iránta, hogy neked tetszik ő, és megnézheted a reakcióját

2022. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
feláll a hancúrléce
2022. okt. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
áll a dákesz csáresz máresz
2022. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Bizonyos helyzetekben "az" feláll akkor is, ha semmi vonzalom nincs.

A kérdéshez: lelkileg kiegyensúlyozatlan a lány, aminek sok oka lehet: családi ügyek, régebbi viszonzatlan szerelem stb.

Beszélj vele, küldd el őt az (iskola)pszichológushoz. Ha ilyen labilis lelkű, akkor sem élettársnak, sem feleségnek nem való. Az öngyilkosságot csak azért emlegeti, hogy valaki (Te) sajnálja, de nem meri elmondani a problémáját (Neked).

Lelki segítségre szorul, de minél előbb.

2022. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

JAVÍTOK:

az előző válaszomnak csak az elsőmondata a válasz.

A többi másnak szól!

Elnézést a tévedésemért!

2022. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
15%
Temerav tena
2022. okt. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van amelyik zavarban van nagyon, alig mer szemkontaktust tartani, esetleg elpirul.

Aztán vannak olyan fiúk, akik pont az ellenkezőjét csinálják, vagyis nyíltan flortolnek, esetleg megerintik a hajad, kezed, vagy bokolnak.

2022. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Általában a fiúk bámulják a csajt. És véletlenül esetleg megérintik, vagy próbálnak a közelében lenni.
2022. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!