Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik az exem, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik az exem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Majdnem másfél hónapja szakított velem, elmondása szerint nem utál és nem haragszik. nekem azt mondta teljesen vége, viszont másoknak azt mondja szünetet szeretett volna. a szakítási indok az az volt, hogy nekem soha nem volt jó semmi és ehhez hasonlók (ami amúgy nem így volt). elképesztően hiányzik és szeretnék vele beszélni, csak félek attól, ha azt mondja nem akar már semmit többé nincs több remény... (mindenki szerint érdemes lenne beszelni vele és elmondani mennyire megbántam és hogy nem leszek ilyen csak borzasztóan félek). kérlek segítsetek, köszönöm!

2022. okt. 19. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A toxikus hülyepicsaságba borzasztóan, visszafordíthatatlanul ki lehet égni. A viselkedésednek, és tetteidnek maradandó következményei vannak. Tanuld meg, és gyakorolj önkontrollt, például azzal hogy nem hisztizel most is, hanem emelt fővel elviseled a szitut, és a jövőben ha érdeklődik valaki felőled, akkor nem hisztizel akkor sem. Tanulj meg viselkedni. Nem körülötted forog a világ.
2022. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Az első baromságot írt, ne hallgass rá! Ez egy teljes mértékben mondvacsinált nevetséges indok, amit azért talált ki, mert nem volt konkrét ok a szakításra, csak egyszerűen nem szeret, nem akar veled lenni. Ha valaki kedvéért meg kell változnod, ráadásul úgy, hogy nem is követtél el semmit, az nem illik hozzád. Nem minden szakítás jár együtt tányérdobálással, van ilyen is, amikor nem vesztek össze semmin, nincs dráma, csak egyszerűen az egyik fél már nem akar semmit.
2022. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

#2


Szerinted mondvacsinált nevetséges indok az, hogy valaki az agyadra megy? :D Hiszen a kérdezőn látszik hogy hisztis, és még fiatal. Egy kis önuralom nem árt, főleg ha emiatt dobták. Számoljon el mindig ötig mielőtt valamiből drámát csinál vagy pofákat vág. Pont ezek miatt lehet eljutni oda, hogy kiszeretsz valakiből, amit te is írsz, nekem is volt már ilyen.

2022. okt. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék vele beszélni. Ha nem fogad vissza, akkor sem lesz rosszabb, de ha visszafogad, akkor boldog leszel. Megéri megpróbálni? Szerintem igen, de tényleg változtass is magadon.
2022. okt. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2022. okt. 20. 10:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!