Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok akik már 15 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akik már 15 éves koruktól kb folyamatosan kapcsolatokban vannak, mi az oka ami miatt nem szeretsz egyedül lenni?

Figyelt kérdés

Mennyi idő az ami már nagyon sok ha nincs barátod?

Mi miatt vágysz arra hogy legyen valaki melletted? (szeretet, biztonság érzet stb)

Hogyan találsz mindig megfelelő fiút?


Külsődet 1-10 ig hányasra értékeled?


2022. okt. 28. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

16 évesen ismertem meg, 17 éves koromban lettünk egy pár. Ő az első, de nagyon remélem, hogy az utolsó is.

- Szeretek egyedül lenni. Az, hogy fiatalon megismertem a párom nem jelenti azt, hogy féltem a magánytól.

- Ezt nem tudom. Nekem 16 évig nem volt senkim, de nem éreztem sürgetőnek a dolgot. Ilyen "átmenet" meg ugye nem volt, miután ő az első.

- Vágytam rá, hogy valaki szeressen. Ez volt akkor a fő, azt hiszem. Bár olyan hirtelen jött, nem kerestem.. így igazából nem tudom. :)

- Szerencsém volt, hogy kifogtam a legjobbat. :D

- Nem vagyok 10-es, pláne mostanság. De az évek során fejlődött annyit az önbizalmam és az önbecsülésem, hogy bátran mondjak magamra egy 7-est.

2022. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt folyamatosan, de nem azért, mert ugráltam volna kapcsolatból kapcsolatba. Egyszerűen mindig úgy alakult, hogy megismertem valakit, akivel szimpatizáltunk. Nem mintha hú de nagy kapcsolatok lettek volna ezek, csókon kívül nem is volt több köztünk.
2022. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapcsolatfüggőek.
2022. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!