Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennek már tényleg vége?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek már tényleg vége?

Figyelt kérdés
Megismertem októberben egy fiút egy iskolai ünnepségen, és lassan teljesen belé szerettem.(egy suliba járunk)Szoktunk néha beszélgetni és mindig ha rám köszön mosolyog rám, de egyre kevesebbet látjuk egymást. Nagyon félek hogy csak barátnak gondol. Szerintetek még lenne nála esélyem?

2022. nov. 19. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Valószínűleg sosem volt semmi aminek vége lehetne, csak te képzeled bele magad a helyzetbe. Kifejezetten rossz ötlet volt kiírni egy másik ember nevét, akár igaz a kérdés, akár nem.
2022. nov. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy az volt sajnálom. Annyit kérdeznék hogy ha már nem is vesz észre, hogy tudnám tudatára adni az érzéseimet?
2022. nov. 19. 17:25
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

Sehogy, tök hülyeség szerelmet vallani, ez a legritkább esetben jön be. Inkább csak rémisztő.

Ha tetszik, randizni hívd, találkozgassatok, csók, tapi, kézfogás, orál, anál, nyaralás, aztán majd ott szerelmet vallhatsz neki.

2022. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azóta sem próbálkozott be, akkor szerintem nem akar tőled semmit.
2022. nov. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg
2022. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2022. nov. 19. 22:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele, igyatok egy kávét.

Semmiből nem is lesz semmi :D

2022. nov. 20. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A 7essel egyetértek
2022. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!