Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz ha úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha úgy érzem, hogy szimpatikus a barátnőm legjobb barátnője? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

barátnőmmel 2 hónapja vagyunk együtt, és a 3. héten találkoztam a legjobb barátnőjével. ekkor még nem éreztem semmit. viszont mikor 2 hete megint találkoztam vele már elkezdtem valamivel többet érezni. Kedvesebb, megértőbb, és még talán szebb is barátnőmnél. Egész jól elbeszélgettünk amikor vártuk hogy barátnőm végezzen a suliból. De ne értsétek félre, szeretem a barátnőmet, a legjobb barátnőjét is, csak (még)nem szerelemből!! Egyre többet jár a fejembe, és hát nemigazán tudom kiverni onnan.

Nemsoká kiderítem, hogy van e barátja. Ha nincs, akkor megpróbáljak közeledni felé, elhívni találkozni, és tovább? (Mostani barátnőmmel nem élek akkora szerelembe, hogy úgy hozzá legyek láncolva.)


2022. dec. 5. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Előbb szakíts a barátnőddel...

Látszik, hogy nem vagy szerelmes, így meg nincs értelme együtt lennetek.

2022. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Egyre többet jár a fejembe, és hát nemigazán tudom kiverni onnan."

Ha a fejedből nem tudod kiverni, akkor máshonnan kellesz, csak hogy megnyugodj. Bocs a szar poénért, de magas labda volt :D


Komolyra fordítva a szót, te tudod mennyire mély a kapcsolatod a jelenlegivel. Ha neki belefér az, hogy egy kicsit jobban megismerd a másikat, akkor hajrá, ismerkedésből még nem lehet baj. Ha meg nem hagyja, az féltékenységre utal, ami nem egy túlzottan pozitív tulajdonság, de ki tudja. Lényeg a lényeg, szerintem nyugodtan ismerkedj meg vele (is), aztán majd eldől. Ha a későbbiekben hozzá jobban vonzódnál, akkor a mostani barátnőd biztosan észrevenné (ha mást nem, kibeszélnek), szakít veled --> szabad a pálya.

Sok sikert! :D

2022. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Furán fog kijönni hogy szakítasz a barátnőddel és aztán a bff-ére hajtasz. Ha a barátnőd igazán szeret akkor szenvedni fog ha szakítasz vele és a barátnője ha tényleg igazi barátnője a csajnak akkor nem fog összejönni veled mert tudja hogy azzal még jobban ártana a barátnőjének.

Ha nincs meg a barátnőddel a szikra akkor mindeképp szakíts mert az nem jó ha csak kihasználod. Én azt mondom hogy ne hajts a barátjára mert abból már nem jössz ki jól. Ha mégis óriási késztetést érzel akkor is várd meg amíg a barátnőd továbblép rajtad teljesen és még azután is eltelt vagy 1-2 hét.

Mindig gondold át hogy mit csinálsz!

2022. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Helyedben mindkettőt bekenhagynam, mert még éretlen kisfiú vagy.

Egyikbe sem vagy szerelmes, csak beallt a kangorcs.

Azt meg máshogy, más személlyel is lehet csillapítani.

2022. dec. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem akarsz egy háborút kirobbantani, akkor szépen engedd el a másik csajt. Ne foglalkozz vele, ne nézd instán, ne találkozz vele. A másik opció, hogy szakítasz a barátnőddel, de a másik csajjal akkor se jöhetsz össze, mert felfordul körülötted minden.
2022. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%

Én titokban elkapnám a helyedben.

Ha jól csinálsz mindent, akkor akár egy hármas is összejöhet.

2022. dec. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!