Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tevő legyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tevő legyek ha a barátnőm úgy szakitott velem hogy megbeszéltük a dolgokat?

Figyelt kérdés
Előző héten megbeszéltünk mindent mert hibáztam egyet (leignoraltam egy buliba mert osszevesztunk) de azóta bocsánatot kértem és megbeszéltünk mindent ő kezdeményezte a csókot es mondta hogy szeret. Haza ment leignoralt 3 órán keresztül és ment aludni. Másnap azt mondta hogy rosszul döntött és hogy neki ez nem fog menni mert hogy lehuzom meg hogy a szülei azt mondtak hogy lesz más aki hozzá is meg hozzám is jobban illik mert hogy ők nem veszekedtek ennyit 1 év alatt(kb 2-3 alkalom volt 2,5 honap alatt). Nagyon sok befolyása van a szülőknek és elmondott nekik elvileg mindent de csak a rosszat és mindenki azt akarta hogy szakitsunk. Egyszer azt mondja hogy nem tudja hogy mondja el hogy nincsenek érzései aztan 4 perccel később azt mondja hogy szeret de hogy most nem tud máshogy dönteni és hogy ő a fasz és fix megbánja ezt az egészet. Beszéltünk a kapcsolatról és azt mondta hogy boldog volt és hogy megmuttam neki hogy milyen jó és hogy ő is látja hogy van benne még de nem tud máshogy dönteni most. Hogy tudnám újra meghódítani a szívét?

2022. dec. 30. 21:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Melyik lenne a jobb ha hagyok neki időt vagy probalkozok nála ugyanúgy?
2022. dec. 30. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mi a bánaton tudtatok veszekedni 2,5 hónap alatt? Nekünk több, mint egy év alatt se volt semmi
2022. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ebből is látszik, hogy egy már közel sem egészséges kapcsolatról van szó.
2022. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyj neki időt ez a legjobb döntés. Ha zaklatod csak rosszabb lesz.
2022. dec. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne erőltessétek ezt a kapcsolatot.Ez a se veled se nélküled kapcsolatból meg szakítotok és kibékültök kapcsolat is előbb utóbb szakításhoz vezet hidd el csak addigra már lehet tönkre mentek lelkileg.
2023. febr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!