Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti elszoktátok mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elszoktátok mondani egy srácnak,ha tetszik?

Figyelt kérdés
20/F vagyok és érdekel, hogy egy lánynak, ha nem nagyon, hanem mondjuk csak egy kicsit jön be a srác akkor mit tesztek? Esetleg ha ismeritek is. Milyen jeleket használtok ? Kezdeményeztek? Vagy inkább hagyjátok magától menni a dolgokat, hátha észrevesz titetek a srác és majd ő lép.

2023. jan. 2. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha tudom hogy én is tetszem neki
2023. jan. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem, inkább jeleket küldök neki.
2023. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Milyen fajta jeleket?
2023. jan. 2. 23:30
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom #2-es nonverbalis jelekre utalt ezzel. Ha esetleg szinuszos jelekre akkor elnézést.
2023. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert én egy konkrét helyzetet szeretnék megfejteni, de nem tudom mi az ami jelnek számít vagy sem. Nyilván itt függ az egyén személyiségétől is.
2023. jan. 2. 23:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez egyénfüggő mint ahogy írod, de azért vannak általános dolgok amik utalnak arra hogy bejössz valakinek. Ha az adott szituációkat amik köztetek van leirod röviden akkor egyszerűbb lesz válaszolni, hogy jel lehet-e avagy sem.
2023. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

1. Adtam neki rágót (az egész csomaggal együtt ugye) és amikor vissza adta elötte visszarántotta viccből. Én csak néztem meglepve, közbe pedig azon aggódtam le ne essen xD, DE elég random volt az egész, plusz társaságban voltunk. Közbe meg ilyen "sejtelmesen" mosolygott.

2. Alapból kicsit flegmának, meg ilyen "vagánynak" ismertem meg, de az utóbbi időben már már túlzottan is kedvesen válaszol a dolgokra, meg majdnem jobban örül a sikeremnek mint én(pl egy jól sikerült ZH-nak)

3. Házibuliban írt nekem, hogy BUÉK


Viszont direkt sosem találkozunk, egyetemre menet is elég ritkán. Tehát relatíve kevés időt töltök vele, hogy ennyire közeli barátok legyünk. Ezért gondoltam, hogy mivel eddig minden poénomon nevetett, lehet, hogy megtetszettem neki.

2023. jan. 3. 00:23
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tény hogy túl figyelmes a leírásod alapján. A helyedben lehet elhívnám valahova beszélgetni, biztos belemegy vagy átrakja egy másik időpontra, ha bejössz neki. Ha van valami új fejlemény akkor az nyugodtan írd ide, hátha tudunk segíteni. Azért másokat is hallgass meg ne csak engem mielőtt döntést hozol :D.
2023. jan. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ő mondja először,hogy tetszem neki akkor mondom én is.
2023. jan. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
melyik egyetemen tanulsz?
2023. jan. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!