Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek viszonozza? Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek viszonozza? Többi lent👇 :)

Figyelt kérdés

Iskolában az első, kb. 2 hónapban nem nagyon szólt hozzám, vagy dobott egy "sziát", de semmi több. Majd lassan elkezdtünk megismerkedni, órákon mellém ült és sokat beszéltünk. Lassacskán feltűnt, hogy sokkal többet 'vesz észre'. Gyakrabban köszön a folyosón, van amikor integet. Előfordult már, hogy egy másik személy megkérdezte tőlünk, hogy "van-e valami közöttünk", nyilván kapcsolati értelemben. Ő erre csak elmosolyodott, aztán mondta az illetőnek, hogy "kérdezze tőlem", és rám értette. Én sajna zavarban voltam, szóval így kinyögtem, hogy nem tudom, és visszaemlékezve eszméletlen kínos szituáció volt, de ez neki nem tűnt fel. Olyan aranyos volt, utána tovább beszélt hozzám, és az egészet tényleg annyira lazán kezelte, ami jól esett mert kevésbé éreztem magam kellemetlenül.

Aztán volt még pár eset, amit kiemelnék még, hogy egyszer az egyik barátjával beszélgettünk, és ugye így hárman voltunk. Majd csak úgy hirtelen odahúzott magához, és megölelt, de ismételten olyan laza volt, nevetett meg beszélt tovább. Én meg csak ott álltam, ahogy átkarolt (egyébként elég sokáig ácsorogtam így), és fogalmam sem volt mit reagáljak erre. Gyakran van, hogy órákon összenézünk, szemezünk. Mindig mosolyog, és van amikor nem nézek rá, viszont mivel mellettem ül, látom, hogy engem néz. Volt olyan is többször, hogy összenéztünk, majd elnevettük magunkat csak úgy, meg szokása elvenni a füzetem, vagy a könyveim, de nyilván csak szórakozásból, mindig visszaadja, csak megnézegeti őket. Már volt, hogy megdicsérte a vázlatom, és a rajzaimat is. Amikor dolgozat előtt nagyon pánikoltam, mindig lenyugtatott, hogy minden rendben lesz, ne izguljak, menni fog. Egy nehéz dolgozat megírása után mondta egyszer, hogy "látod, mégis ment és jól sikerült neked." ^^ Amikor egyszer betegség miatt nem voltam iskolában, akkor is az egyik barátom mondta, hogy megemlített.

Egyébként ő egy nyitott jófej srác, de leginkább a haverokkal/barátokkal lóg, ha idegenek között van nem egy beszédes fajta. Szerintem elég értelmes, és nagyon okos is, már egyszer felajánlotta, hogy segít a tanulásban, ha kell. c:


Van egy kis esély, hogy ezek a kis dolgok jelentenek bármit is? Sajna elég bizonytalan vagyok, és nem nagyon értek ehhez ://



2023. jan. 6. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Elhiszem hogy te se érted ezt a szituációt! Én a helyedben várnék még hogy hátha küld más jeleket is amikből egyértelművé válik a dolog jobban csak mert ezeket csinálhatja azért is mert mondjuk kedves csajnak tart.Viszont az meg tényleg egy eléggé egyértelmű jel hogy ha szemezgettek meg ölelget és beszél rólad.Esetleg neten is beszéltek vagy csak élőben?
2023. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Húha, köszönöm a gyors választ. :) Igen, én is úgy gondoltam, hogy várni kell ezzel, mert ki tudja mit gondolhat. Az a helyzet, gogy ismerősök vagyunk fb-n, de nem beszélünk, hisz ő sajna nem írt rám, én pedig attól tartok "nyomulósnak" tartana, ha ráírnék. Na meg azt sem tudom, hogyan kezdeményezhetnék :(
2023. jan. 6. 01:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha küld komolyabb jeleket és neked is tetszik a fiú akkor te is add a fiú tuttára hogy bejön neked és akkor hátha rád ír majd de ne fuss utána meg ne legyél az a tipik nyomulos lány bár az írásod alapján nem tűnsz annak.
2023. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha ez a srác valóban nem egy beszédes fajta, akkor szerintem ennél több jelet nem igazán fog küldeni. Továbbá az, hogy ráírsz, egyáltalán nem egyenlő a nyomulással. Szerintem ő innentől a te lépéseidre is vár, úgyhogy valamit tennéd kéne neked is. Én az írást javasolnám, ugyanúgy beszélgessetek, mint élőben.:)
2023. jan. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

*én pedig attól tartok "nyomulósnak" tartana, ha ráírnék


Szerintem pedig rá kéne írnod, biztos értékelné. Látná, hogy gondolsz rá sulin kívül is. Akár el is hívhatod találkozni valahova.

2023. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 "én pedig attól tartok "nyomulósnak" tartana, ha ráírnék" - Nyomulós akkor lennél, ha minden nap ráírnál és egyfolytában flörtölnél vele.
2023. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a tanácsokat!^^ Szerintem téli szünet után iskolában megpróbálok vele többet beszélgeti, esetleg óvatosan a tudtára adni a dolgokat, és akkor lehetséges hogy rá is írok. :) Mindenesetre tényleg köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 6. 10:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7 Sok sikert!:)
2023. jan. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
88%

Hát ezek alapján nagyon úgy tűnik, hogy tetszel neki. Ilyen figyelmet egy fiú nem nagyon áldoz olyan lányra aki nem tetszik neki.


Amikor ölelget te is megöleled? Mert ha nem, akkor öleld vissza, biztos, hogy örülni fog neki.


És ha ki tudsz találni valamit, nyugodtan írj rá, szerintem ő nem mer, ezért nem írt még rád.


Lehet, hogy csak egy egyértelmű jel kell neki a részedről, hogy elhívjon randira.


De fiúként, azt mondom, hogy ez a viselkedés olyan lányok irányába történik akok tetszenek. Ha neked is tetszik a srác, küldj erről neki valami teljesen egyértelmű jelet (mondjuk ne azt h konkrétan megmondod neki, ennyire ne könnyítsd meg a dolgát) és onnantól kezdve az ő dolga h kezdjen vele valamit.


Remélem hasznos volt

2023. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Nagyon szépen köszi a választ. :)) Egyébként egyszer fordult elő, az öleléses dolog, akkor eléggé lefagytam, de próbáltam visszaölelni ^^ Igyekszem majd utalni a dologra, remélem majd jobban észre vesz.:>
2023. jan. 6. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!