Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért gondolok mindig az exemre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok mindig az exemre?

Figyelt kérdés
Van barátom, mégis mindig az exem jár a fejemben. Nem kifejezetten hiányolom, de mindig arról ábrándozok, hogy újra összejövök vele.

2023. jan. 8. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl rajta, ilyen egyszerű. Én inkább a barátodat sajnálom.:(
2023. jan. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
77%
Mert szereted!
2023. jan. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
vagy mert rájöttél a mostani mellett,hogy ő az igazi
2023. jan. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Szegény barátod, jobbat érdemelne nálad.
2023. jan. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
mert még mindig szereted
2023. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%
Még mindig őt szereted
2023. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 NTBS ***** válasza:
73%
Még nem zártad le. Sőt lehet, hogy még a régibe vagy szerelmes.
2023. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
58%

Valószínűleg még nem vagy túl a volt barátodon. Próbáld meg elengedni, mert utána te fogod magad rosszul érezni az új barátoddal. Nem tudom mennyi idő telt el a két kapcsolat között, de szerintem lehet több időre lett volna szükséged.

Esetleg szüneteltetheted a jelenlegi kapcsolatodat, de akkor lehet elveszíted a srácot ha még várnia kell rád. Úgyhogy szerintem talán az válhatna be, ha még több közös élményt szereznél a jelenlegi barátoddal és nem idéznéd fel a régi dolgokat az exeddel.

De az, ha eszedbe jutnak a volt barátoddal kapcsolatban jó emlékek, az normális, amiatt ne stresszeld magad, max ne a barátod előtt hozz fel ilyen dolgokat. Normális, ha szívesen emlékszel vissza jó pillanatokra, mert ezeket nem tudod kitörölni, hiszen az életed részei. És a srác is az volt, szóval az emlékezetedből kitörölni nem fogod tudni.

2023. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Idővel el kell engedni, ő már nem jön vissza...

Én is voltam ilyen szituban pár éve, de utólag örülök hogy nem jött vissza.

2023. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!