Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Előfordulhat, hogy azért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy azért szeretett belém a lány, mert folyton történeteket írtam neki, ahol mi szerepeltünk különböző szerepekben?

Figyelt kérdés
Nagyon sok különböző, vad, néha hihető, néha őrült történetet írtam neki, ahol különböző szerepekben jelentünk meg, például szamuráj és a gésa, zenész és énekes ésatöbbi, és ezekkel a történetekkel voltaképp leírtam, mennyire messzire mennék el érte... Emiatt belém szerethetett?
2023. jan. 14. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak azért, mert már este van, de nem teljesen értem a kérdést. Minek írtál magatokról történeteket? Valahova kellett, vagy csak úgy magadtól? Vagy mi?
2023. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy beleképzelte magát a sztorikba és jól érezte magát. Ezzel max az a baj, hogy egy valódi kapcsolat nem ilyen meseszerű, de remélem nem lesz ebből semmi gond és a valóságban is szeretni fog.
2023. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Ja, csak úgy, magamtól, úgy kezdődött, hogy volt valami karácsonyi zenekar, és elmondtam, hogy én hogy dobtam volna fel a dolgot. Aztán mesélt, hogy miről tanult, mit látott, mit olvasott, vagy milyen bulin volt ésatöbbi. Aztán volt olyan történet is, hogy elmondtam, mi történt velem, és mi lett volna, ha ott van velem.


2. voltak azért reálisabbak is.

2023. jan. 14. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha beléd szeretett, akkor biztosan volt hatása a történeteknek. Sok boldogságot!
2023. jan. 15. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy beléd szeretett, lehet hogy csak jó neki ezekre gondolni. Inkább imponál neki, hogy kettőtökről írtál. Lehet, hogy az ellenkezője lesz végül is az igaz és valóban megszeret afféle tiniszeretettel (ami nagyon jó és kellemes érzés). Aztán majd alakul, eldől. Írj neki ilyeneket eztán is.
2023. jan. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán, lehet tetszik neki hogy mennyi fantáziád és kreativitásod van, és tehetséged az íráshoz, és imponál is neki, hogy ennyire szereted. De az is lehet, hogy nem szerelmes. Ezt így nem tudjuk megmondani
2023. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!