Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már egy ideje tetszik nekem, de soha nem beszéltünk még, meg csak látni szoktuk egymást a suliban.

Úgy alakult h egy kis légtérben voltunk együtt, majd egymás mellé préselődtünk. És igazából nem kezdett hevesen dobogni a szívem meg semmi ilyen, mintha csak egy számomra idegen ember lett volna mellettem. Ez mit jelent vagy lehet h csak azért mert tetszik és nem szerelmes vagyok ?



2023. jan. 17. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy belé szerelmes, csak külsőre tetszik.
2023. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A másikban a vonzót a szemünkkel vesszük észre elsőként. Aztán kialakulhat a kapcsolat is, ha mindketten úgy akarják.
2023. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Tuti nem vagy szerelmes. Ha az lennél, egyhelyben sem tudtál volna maradni az idegtől. Gyomorgörcsöd lett volna, megugrott volna a pulzusod és remegtél volna-meg persze el is vörösödtél volna. Ha ennyire semleges tudtál maradni, akkor tényleg valószínűleg külsőre tetszik csak és ennyi.

Ha ki szeretnéd deríteni, hogy lehet e a dologból több, kezdj el vele beszélgetni-utána mindenképp többet tudsz majd mondani és biztos leszel abban is, hogy akarsz-e bármit is tőle.

2023. jan. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!