Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudj legjobban kiigazodni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudj legjobban kiigazodni egy lányon?

Figyelt kérdés

Tudtok pár jó tanácsot adni, arra vonatkozólag, hogy hogy ébresszek mégjobban bizalmat egy lányban,fiúként?

Milyen tulajdonságokat szeretnek a lányok legjobban egy fiúban? 🤔



2023. jan. 22. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Rendes, segítőkész, vicces, ha olyan a helyzet, komoly...

Illetve számomra fontos, hogy bolondos legyen, és nevessünk sokat

2023. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, azt észrevettem, hogy szereti, amikor együtt nevetünk. De valahogy nem tudott még úgy feloldódni a jelenlétemben. Nekem legalábbis ez az érzésem.
2023. jan. 22. 16:07
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél őszinte, szabad. A lányok abból merik elengedni magukat, ha te is mindent megmutatsz magadból. Merj bénázni, ciki lenni. Én lefosok mindent mikor egy csajjal vagyok, önmagam vagyok, ezért érzi, őt sem ítélem el. Meg félénken mond valamit, megerősítem, hogy az normális dolog, meg nem nagy dolog, rámondok én is valamit, ebből érzi hogy elfogadom.
2023. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nagyon kösziii
2023. jan. 22. 19:29
 5/13 jpeacefuler válasza:
19%

Kiigazodni egy lányon, vagy nőn?

Az nem fog összejönni haver. Gyúrhatsz is rá, akkor sem. A női természet kifürkészhetetlen. Hidd el, tudom mit beszélek!

2023. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hááát, én azt javaslom, hogy legyél vele kedves, vicces, ha szomorú, vigasztald, legyél nyitott felé, de ne túlságosan, mesélhetsz neki érzelgős sztorikat, mondjuk nem tudom, milyen a szóban forgó lány; ne stresszelj (vagy ne mutasd), de, talán mégis az a legfontosabb, hogy rendben legyen a kommunikáció. Tehát, ha szeretne valamit, de te nem teljesen érted, ne tegyél úgy, mintha értenéd, inkább kérdezz vissza, addig, amíg meg nem érted(kicsit sok a szóismétlés, hihi). A másik, hogy neki is van magánélete, nem kell fojtón rajta lógni, bár ez épp ellenkezően szokott előfordulni, de persze vannak kivételek. Szóval, hogy adj neki teret, később lehetsz bevállalósabb, de azért vannak határok, persze ez a lány természetétől függ. Ha meg tudod nevettetni, és őszinte mosolyt látsz az arcán, jó úton haladsz.

Kicsit sokat írtam, bocsi, csak ebben a témában nagyon érdekelt vagyok.😊

2023. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hogy szokott ellenkezőleg előfodulni? Ezt hogy érted?

Amúgy köszi a válaszod!

2023. jan. 24. 12:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Ugyan már. Miért haragudnék, ha sokat írtál? Hihi. Ha akarsz, még írhatsz. Minden lány véleményt jó néven veszek. 😊
2023. jan. 24. 12:20
 9/13 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne akarj másnak tűnni a szemében, mint aki (ami) vagy. Ekkor ismer meg valójában. Ha másnak tünteted fel magad, tehát színészkedsz, makkor erre úgyis rájön és szakít. Fontos az igazmondás, őszinteség, tréfálkozás, durva szavak mellőzése, ápoltság...
2023. jan. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 hát akkor tényleg a legfontosabb, hogy nyílj meg előtte:

ne csak felszínes dolgokról beszéljetek, ne csak hülyéskedjetek, próbáld mélyíteni a kapcsolatot, ismerd meg, és hagyd hogy ő is megismerjen téged, hogy megbízzon benned. Illetve ha akármi kis hülyeség miatt szomorkodna, ne nevess rajta vagy ilyesmi, hanem vigasztald meg. Így látja, hogy rád számíthat, és rendes gyerek vagy, szóval valószínűleg könnyebben megnyílik majd előtted.

2023. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!