Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gyanakodhatok rá, hogy szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodhatok rá, hogy szerelmes belém, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Az egyik barátommal meglehetősen közeli kapcsolatba kerültem, mindennap több órán keresztül beszélgetünk, rengeteg programot csinálunk együtt, és több esetben is láttam, hogy erekciója van, mikor együtt vagyunk.


(megjegyzés: mindketten fiúk vagyunk, és nekem nagyon tetszik, nem tudom, hogy ezek alapján azonosak-e az érzéseink)



2023. jan. 28. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg véletlen hozzányúlni, bújni, megölelni, stb


De amúgy tudni lehet, hogy ő is meleg, vagy nem?

2023. jan. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy meleg lenne. Már több esetben is megöleltem, hozzányúltam, csak az a helyzet, hogy ő alapszinten nagyon visszahúzódó (így is csoda, hogy velem ilyen közeli kapcsolatban áll)
2023. jan. 28. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg rávezetni a témára. Lehet okosan úgy alakítani a beszélgetést, hogy ő maga mondja el :)

Ha egyből drasztikus módszerhez folyamodsz, azzal 50% eséllyel vágsz tönkre egy barátságot, főleg, ha mégsem meleg. Csodálkozom is, hogy a "smárold le" és a "markolj rá neki" jellegű kommentek még nem jelentek meg.

2023. jan. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Visszahúzódó, de neked mégis engedte. Esélyes, hogy kedvel.

Valóban, beszélgessetek általában a témáról, de te is elmondhatod, nem feltétlen kell rá várni. :)

2023. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiderült azóta?
2023. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!