Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek jelek lennének?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek jelek lennének?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban, akivel nagyon nem beszéltem évekig, és most hirtelen elkezdett nyitni felém, ő szokott beszélgetést kezdeményezni, hozzám szólni már mindig. Illetve órán mikor felnézek akkor csak arra leszek figyelmes hogy néz, sőt még integetni is szokott. Általában a barátnőivel van és ők összekombinálnak minket szavakkal hogy pl. "Na de együtt vagytok, akkor..." és stb. A lány egyébként ezeket hagyja hogy mondják, sőt még ő is rá tetőz, én meg csak így bambán szoktam nézni általában. Tehát ezek szerintetek jelek lennének, vagy csak szimplán szórakoznak, barátnak gondol és felfújom az egészet a modern világhoz képest?

17/F



2023. jan. 29. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Neked is ugyanazt tudom javasolni, mint az összes többi ugyanebben a helyzetben lévő kérdezőnek: beszélgessetek egymással, ha jól elvagytok akkor esetleg kísérd haza suli után, vagy hívd el sétálni vagy meginni valamit. Találkozzatok szünetben, stb. Ha te is nyitsz felé, és viszonozzátok egymás érdeklődését, előbb utóbb el fog dőlni, hogy mi újság, mennyire vagytok egy hullámhosszon. Én szurkolok, sok sikert! Írj ha van eredmény!
2023. jan. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"én meg csak így bambán szoktam nézni általában" - Inkább lépj valamit te is.
2023. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!