Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szeretek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretek egy lányt, korábban fizikális volt ez a vonzalom, most átment egy inkább lelkibe, szellemibe?

Figyelt kérdés
Csók és hasonló okés, de konkrét szex már valahogy nem... Ez miért lehet?
2023. febr. 13. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak testileg vonzott igazán, ami mostanra elmúlt. Ennyi az egész.
2023. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ezt most úgy érted, hogy az elején inkább testi vonzalmad volt felé, és már volt csók, de mostmár inkább érzelmileg szereted? Mert én ezt szűröm le a kérdésből. Valószínűleg mert a külső megfog, a belső megtart, és ez viccen kívül igaz. Az elején a teste tetszett, az iránt éreztél vágyat, mostmár hogy ismered személyiségileg, inkább az tetszik benne. Nincs ezzel gond, ez teljesen normális.
2023. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen. Az elején testileg érdekelt a lány, teljesen be voltam indulva rá, most már... Inkább lelki/szellemi/érzelmi.
2023. febr. 13. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 Szerintem egyszerűen elmúlt a testi vonzalom és visszaléptél eg baráti szintre, hiszen testileg már nem izgat.
2023. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
#3 Mint már #2-esként megírtam, ez teljesen normális. Ahogy megismerted személyiségileg, az jobban megtetszett, és ez felülírta a testi vonzalmakat.
2023. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!