Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért esik rosszul hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik rosszul hogy az exem ennyire elfelejtett?

Figyelt kérdés

Már túl vagyok rajta 5 évig jártunk. 4 éve szakítítottunk és nem váltunk csúnyán el. Azóta nem is talalkoztunk talán véletlen 1x összefutottunk a boltba. Annyi volt benne hogy rám köszönt. De annyira nem képes hogy írjon az üzenő falamra felköszöntsön vagy privátba annyit hogy boldog szülinapot vagy valami pedig ismerősöm maradt.

"Nem kötelezi senki se rá" Csak 5 év után még ennyi lehetne benne.

És nem értem miért.talán ennyire el akart felejteni.

Én viszont mindig írok neki már csak illendőségből is.



2023. febr. 14. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az ex azért ex, mert már elengedtétek egymást.

Másrészt ha ő nem foglalkozik veled, inkább te se vele mert csak lejáratod magad.

2023. febr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanezt éreztem, mikor az osztálytársaim letojták a szülinapomat. Aztán egy idő után rájöttem, hogy felesleges ezen rágódni, én is annyit teszek értük, amennyit ők értem. Szerintem te is tegyél így.
2023. febr. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem így teszek én is mostmár.

Köszönöm a válaszokat.

2023. febr. 14. 12:55
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy túl rajta, miért hazudsz magadnak és nekünk is?
2023. febr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha nem is vagyok túl rajta okés igaz.

Csak nem értem hogy miért akart ennyire elfelejteni mintha nem is lettem volna sose.

2023. febr. 14. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt te nem vagy túl rajta. Semmi közötök nincs már egymashoz, hagyjad már had élje az életét. Semmi kötelezettsége nincs feléd. Már nem vagy része az életének, nyilván nem fog veled foglalkozni.
2023. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 mert már nem kíváncs rád. És az hogy nem ír, az nem jelenti hogy el akar felejteni, szimplán csak nem foglalkozik már veled.
2023. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Te vagy a fiú? Akkor a fiú írjon illendőségből, de a lánynak nem kell írni.
2023. febr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező nem köteles téged keresni te meg azért vagy ezen felháborodva mert nem vagy túl rajta.Engedd el felejtsd el.Én is sok évig voltam együtt a párommal és mi sem keressük egymást nem is beszélünk.
2023. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem értek egyet sok hozzászólóval. Ha olyan volt a kapcsolat hogy hű meg ha tehát igazi, és nem is váltak el csúnyán, nem értem miért ne tarthatnák a kapcsolatot? Nyilván ne hetente beszéljenek, de főleg akik egymás életének részei voltak 5 évig egy szülinapi köszöntés vagy névnapi nem elhanyagolható szempont, én annak is írok köszöntést akit pl utáltam az iskolában, vagy egy nemkedvelt munkatárs, de istenem meddig tart leírni hogy Boldog Születésnapot, 3másodpercig? Ez nem azt jelenti hogy össze akarok bárkivel jönni csupán illemből.


Én 1 éve szakítottam exemmel akivel csak fél évet voltunk együtt de mi se váltunk el rosszban és még is érdeklődünk egymás felől, meg felköszöntjük a másikat is üzenettel, de semmi extra. És túl vagyok rajta, nem kellenek az ilyen dumák, ez nem azon múlik, hanem emberségen.

2023. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!