Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal beszélgettem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal beszélgettem, elkezdtem srácokat bekövetni instán, és megsértődött, jogos volt?

Figyelt kérdés
Éppen nagyban mesélte, hogy mi történt vele, én meg, hát bekövettem vagy négy-öt srácot instán, és ezt látta, és teljesen kiakadt. Ez így normális reakció volt? Azt mondta, hogy rendben, nem zavar, jó szórakozást, és elment.
2023. febr. 17. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
A legfőbb probléma nem is az, hogy bekövetsz pár srácot, hanem hogy a beszélgetés idejére sem tudod letenni a telefont és figyelni a barátodra.
2023. febr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt az alapvető probléma inkább az, hogy te az isntát nyomtad, miközben ő mesélte az aznapi történéseket. Alapvető, hogy ha valaki beszél hozzám, odafigyelek rá és nem mást csinálok. Illetve lehet mást csinálni, ha közben tudsz rá figyelni (és ha úgy van akkor reagálni), de a telefon olyankor szóba se jön. Az meg, hogy közben más fiúkat jelöltél be, már csak hab a tortán.
2023. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na igen most látom, hogy már valaki megírta. Ebből is látszik, hogy más szerint is ez a probléma.

2-tes voltam.

2023. febr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább megalázó volt
2023. febr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy tahó proli vagy.
2023. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták jó nagy tahóság beszélgetés közben telefonozni. Azzal azt üzened, hogy nem vagy kíváncsi a mondandójára, tehát rá. Neked tetszene, ha ez fordított esetben történne?
2023. febr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Engeszteld ki valamivel, ha fontos neked.
2023. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Két kérdésem van: minek követted be őket? Miért pont akkor követted be őket?
2023. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondold el, hogy te mennyire felháborodnál, ha a barátod az együtt töltött idő alatt bikikis csajokat követne be.
2023. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy éreznél az ő helyében ? Szerintem nagyon jól tudod, hogy jogos volt a reakciója.
2023. febr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!