Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fontos a 3 hónap szabály??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos a 3 hónap szabály??

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel pont 2 hónapja beszélek. Kedves és nagyon jó vele beszélni, és Valentin-nap ön is írt nekem. Nem Magyarországon él ezért nem is találkoztunk. De holnap utazok hozzá. Azt hiszem hogy szeretem. Ha a találkozón megfogná a kezemet, avagy netalán megcsókolna akkor azok a lányok közé tartoznék aki gyorsan odaadja magát és nem ér semmi? Mennyire fontos (akár egy fiúnak is) hogy ne adjam magam könnyen? Vagy akár negatívum ?

#szerelem #párkapcsolat #3 hónap szabály
2023. márc. 1. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem számítanál gáznak, főleg ekkora távval. Azért lefeküdni ne feküdj le vele :D

Valaki mindenképpen tudja amúgy, hogy merre mész, mai világban sose tudni…

2023. márc. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tőled függ. Ha külsőre is tetszik a srác, és úgy érzed készen állsz rá, nyugodtan. Vagy akár te is csinálhatod azt, hogy elköszönéskor (a hangulattól függően) adsz neki egy ölelést.
2023. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1

Hát lefeküdni biztosan nem fogok! Köszi, hogy értelmesen válaszoltál! #2 te is!

2023. márc. 1. 19:14
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Nem mindegy, hány évesek vagytok. A másik, hogy ne éld bele magadat egészen abba, hogy "szereted". Hiszen még azt sem tudod, szemtől szembe nem taszít-e, van-e "kémia", milyen a szaga (ez fontos), hogyan néz rád, stb.


Igazából még azt sem tudod, ugyanaz-e, akinek kadja magát. Akár lehet egy leánykereskedő is. Ne felejtsd el, hogy NEM ISMERED még.


Lényeg, hogy hallgass az ösztöneidre és ha valami úgy tűnik, hogy nem okés, akkor azonnal távolodj tőle vagy akár menekülj. Sok gonosz ember van, aki a hiszékenységgel, naivitással visszaél. Leginkább ezért ne képzeld és tervezd, hogy azonnal összefekszel vele.

2023. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A 3 hónap szabály nem fontos, azonban az igen, hogy valaki tudjon a tartózkodási helyedről.
2023. márc. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Édesjóistenem... :D

Oké, tini kategória, de bocsi, akkor is gáz ilyen hülyeségeket szentírásnak venni. :D

2023. márc. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NTBS ***** válasza:
100%
Nem. Nem ettől lesz hosszú a kapcsolat. Nyilván 5 perccel a megismerkedés után lefeküdni valakivel, az korai.
2023. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Tiniként teljesen egyedül külföldre utazol egy ismeretlen férfihoz? Az igen
2023. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy ment a találkozó ?
2023. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na!! Megvolt a talákozó! Hát huu nagyon izgultam, de aztán sikerült felengedni. Nagyon jó volt, jót beszélgettünk, egész romcsi volt, este a naplementében sétálni. Ééés a végére egy csók is elcsattant. Először megijedtem hogy úristen én nem tudok csókolózni, de mire észbe kaptam addigra már megtörtént, nagyon jó volt, köszönöm a kedves üzeneteket !!!
2023. márc. 3. 19:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!