Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 3hónapos kapcsolatom még nagyon az elején vagyunk ezért kérnék segítséget mi tévő legyek a barátnőmnek van egy fiú barátja akivel körülbelül 1éve jobba vannak de viszont a mai napokba olyan beszélgetéseket találtam hogy szerkom drágám és stb a beszélgetésük nem mindennapos hetente beszélnek párszor lehet velem van a gond csak hirtelen nem tudom ezt a egész szerkom dragamos beszélgetés tenni ti a helyembe mit tennétek a segítséget előre is köszönöm
2023. márc. 16. 16:16
 1/3 anonim válasza:
100%
Dumálj vele hogy neked ez nem fér bele, és szeretnéd ha a továbbiakban nem kommunikálva ilyen kifejezésekkel a barátjával. Nekem se tetszene a dolog a helyedben.
2023. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Beszéld meg vele a problémát. Ha elfogadja és változtat rajta akkor oké, de ha nem hajlandó változni, akkor részedről ennyi volt.
2023. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beszélj vele, a kommunikáció csodákra képes.
2023. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!