Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Holnap talizok a sraccal....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap talizok a sraccal. Szerintetek tegyem vagy ne tegyem?

Figyelt kérdés
Holnap talizok a sraccal akibe szerelmes vagyok es azert rajta is latszik, hogy erez irantam valamit. Mikor talalkozunk oleljem e meg vagy csak szimplan egy sziaval koszontsem?

2023. márc. 16. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Inkább hagyd hogy ő öleljen meg..sokkal több értelme van egy arca puszinak, nem annyira kényelmetlen és felé is azt jelzed hogy nálad okés.


Férfiként írom ezt..ebből soha nem volt baj nálam csak orultem.

2023. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1

Es ha esetleg csalnak a megerzeseim es megsem (azert pirosodik el mikor hozzam beszel mert) szeret?

Akkor se jonnek ki orsszul belole?

2023. márc. 16. 22:05
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Ha a srác kezdeményezi az ölelést akkor megölelheted te is,de ne te kezdeményezz.
2023. márc. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak lazán “szia” és adsz neki 1 puszit mondjuk a jobb oldalra :d..lehet hogy azt hiszi le akarod kapni..de azt ne hagyd.


Ha meg látod hogy le akar akkor az neked is kb 100% os jel hogy akar valamit, ha meg csak hagyja az sem baj..

2023. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3

Akkor azt mondom inkabb hagyjam, hogy o lepjen?

Egyszer mar volt olyan, hogy lattam azt,hogy meg akar olelni, de valamiert inkabb meggondolta magat.


#4

Rendbenn. Lehet megprobalkozom

2023. márc. 16. 22:10
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sodródj az árral. Ha ő akar ölelést, akkor menj bele, ha meg nem akar, akkor majd később.:)
2023. márc. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#5

"Egyszer már volt olyan, hogy láttam azt, hogy meg akar ölelni, de valamiért inkább meggondolta magát."


Akkor valószínűleg ő is akarta volna, csak szimplán nem volt önbizalma hozzá. Ez egy jó jel, szóval én azt javaslom, (még ha találkozáskor nem is, de) a végén elköszönésnél adhatsz neki egy ölelést.

2023. márc. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább elköszönéskor érdemes megölelni, + akkor lehet puszi is.
2023. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A saját érzéseidre hallgass, ne amit más mond neked
2023. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Jo, igazad van..

2023. márc. 18. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!