Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az első nagy szerelem tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első nagy szerelem tényleg sírig tart? Vagy legalább sose lehet elfelejteni teljesen?

Figyelt kérdés
17 évesen lettem először szerelmes 1 lányba. 2 évig voltunk együtt. Már régen szakítottunk, azóta volt másik barátnőm, meg most is van. Viszont néha még mindig gondolok az első lányra.. az első igazi nagy szerelmemre.. Más is van így ezzel? Valahogy annyira másképpen néztem rá mint más lányokra. Ennyit számítana az első, igazi szerelem szerintetek?

2023. márc. 23. 09:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Elfelejteni, vagy továbblépni? Nagyon nem mindegy...
2023. márc. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
90%

Én 18 évesen voltam hasonló helyzetben, 4 évig voltunk együtt majd jött a szakítás, azóta volt több kisebb kapcsolatom most pedig egy több mint másfél éve tartó.

Úgy érzem szerelmes vagyok de hasonlóan hozzád alkalmanként eszembe jut mennyivel másabb volt az a kapcsolatom és hogy olyan elvakult szerelmet mint iránta éreztem, szerintem sosem fogok újra érezni. 26f

2023. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Én 16 voltam az első nagy szerelemnél, de bennem már semmit sem mozgat meg. Egy szép emlék, ennyi. 32/n
2023. márc. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Azt mondják, hogy az elsőre életed végéig emlékezni fogsz.
2023. márc. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejteni nem lehet. Hiszen ha mindent elfelejtenénk nem tapasztalnánk, nem tudnák összehasonlítani dolgokat, nem lennének emlékeink. Meg miért is kéne elfelejteni? Ha néha-néha nosztalgiázol nem baj.

De tovább lépni azt jelenti számomra, hogy már nem akarok tőle semmit. Szép emlék, de ennyi.

2023. márc. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 tlvst válasza:
100%
Igen, talán mert akkor először tapasztalsz meg egy új intenzív érzést. Az össze többi szerelem már nem lesz olyan "nagy". Persze nem az hogy kevésbé fogod szeretni őket, csak már ismerős lesz a dolog...rutin.
2023. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy az is elmúlik…de pl az első akivel voltam az az egy exem akivel mai napig jóba vagyok meg ritkán beszélünk, de nem vagyunk szerelmesek egymásba.
2023. márc. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden komolyabb élmény örökre megmarad. Miért is kéne elfelejteni?

A szerelmek is. Nemcsak az első. De nem azért, mert hiányzik, vagy mert ne léptem volna túl rajta. Normális esetben az ember örökké emlékszik a nagyobb, fontosabb, érdekesebb momentumokra az életéből. De még a kisebbekre is :)

2023. márc. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális kapcsolataid voltak, egyiket se fogod elfelejteni, örökre a szívedben marad pozitív vagy negatív emlékként. Ez teljesen normális, ebből tanul az ember.
2023. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Igaz nekem nem az első, hanem a második nagy szerelmem aki mai napig néha eszembe jut. Eltelt azóta 10 év is. Egy szép emlék. Szerintem örökre egy szép emlék lesz, amit nem felejt az ember. :)
2023. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!