Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megbántottam egy számomra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántottam egy számomra nagyon fontos lányt. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés

2 nappal ezelőtt megbántottam azt, akit szeretek. Nem vagyunk még együtt, de már alakulóban van.


A történet úgy kezdődik, hogy egy este beszéltünk egy témáról, amiből feljött újra, hogy volt-e már valakivel. Már régen is elmondta, hogy nem, de azon az estén úgy válaszolt, mint aki köntörfalazik és gyanúsnak tűnt. Majd megkérdeztem, hogy akkor volt valakivel? És erre az volt a válasz, hogy "és, ha igen?". Ekkor futott át az agyamon, hogy akkor eddig talán nem mondott erről igazat? Azt mondta megtenné értem, ha így lenne (vagyis úgy értette, hogy nem mondaná el az érdekemben, mert tudná, hogy féltékeny lennék, pedig már nem hiszem, hogy az lennék, mert tudom, hogy ő is szeret engem). Kicsit ideges lettem, mert az én gondolatomnak adtam elsőbbséget és nem neki, ezért egy olyan durva dolgot mondtam ki, amit megbántam, hogy kimondtam....."tudod ki hiszi már el". Ezt nagyon magára vette, amiből kialakult egy veszekedés.


A tegnapi nap folyamán tudtunk róla beszélni és ettől függetlenül szeret és tudja mit akar, de nagyon rosszul eset számára és számomra is amit mondtam. Azt mondta, hogyha megint megtörténik, hogy megkérdőjelezem, akkor vége és most elölről kell kezdenem, mivel eljátszottam magam felé, ami teljesen jogos. Nem kellett volna így félreértenem a válaszait, de mégis sikerült. Mit kellene tennem most? Hagyjak időt számára, vagy mit tennétek a helyemben?



2023. márc. 27. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
"és most elölről kell kezdenem, mivel eljátszottam magam felé" - Én egy ilyen szöveg után konkrétan otthagynám. Emberek között előfordul a veszekedés, ráadásul teljesen jogosan kérdőjelezted meg, hiszen ő mondott olyasmit, ami valóban elbizonytalanító. Nem kell elölről kezdened semmit, ne is cselekedj máshogy, mert ez csak egy kamu szöveg. Ha ő "ettől függetlenül szeret és tudja mit akar", akkor az égvilágon semmi sem változott, szóval nyugodtan mondd meg neki, hogy ne challengeljen téged. Vagy folytatjátok, vagy annyi az egésznek,ez az újrakezdés egy hülyeség.
2023. márc. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem fekszik le veled, nem is akar tőled igazából semmit.
2023. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ez kb olyan, mint összeveszni azon, hogy a barna vagy a zöld szatyrot vidd el a bevásárláshoz :DD
2023. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Butaságon veszekedtetek

Kérjél tőle bocsánatot és ölelged sokat

2023. márc. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NTBS ***** válasza:
100%
Bocsánat kérés többször. Talán megenyhül.
2023. márc. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!