Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám vissza szerezni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám vissza szerezni életem párját?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Elsőnek szeretnék kicsit több információt leírni a háttérről, mielőtt belekezdenék a kérdésbe.


Négy és fél évvel ezelőtt 16 éves koromban megismertem egy lányt akit az első igazi szerelmemnek tekintettem egy éven keresztül. Tökéletesen működött köztünk minden. Egy éven kersztül együtt voltunk kapcsolatban. Minden jó volt. Szerettük egymást. Sose veszekedtünk, meg volt a harmónia, a szülei imádtak, a szüleim imádták, szóval minden nagyon jó volt. Aztán jött a legborzasztóbb dolog amit akkori fejjel átéltem, a szakítás. Ő szakított, azt mondta hogy nem akar kapcsolatot mert megijedt. Elengedtem. Nem könyörögtem neki, nem zaklattam. Ez volt pontosan 3 és fél éve. Azóta egy szót nem beszéltünk. Azóta nekem is volt más, neki is. De nem bírom elfelejteni. Ha el is felejtem egy két hét vagy hónap után újra visszavágyok hozzá. És eljött az ideje, hogy visszaszerezzem. Nehéz lesz mert nincs közös baráti körünk. Pár embert ismerek az ő baráti köréből akikkel régen jóba voltam. Hogy csináljam? Nagyjából van egy tervem de kérlek segítsetek pár tippel.


Ui: annyit elfelejtettem mondani, hogy jelenleg van valakije. De a social mediaba sehol nem lehet látni ilyesmit. Csak hát én balga rá írtam az anyjára, hogy megkérdezzem xd.

Annyit válaszolt: “Van. De. Ilyen se veled se nélküled kapcsolata van…”


Köszönöm az értelmes válaszokat előre is.



2023. ápr. 14. 13:37
A kérdező szavazást indított:
Vágj bele
Inkább hagyd
35 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd a g*cibe haver, keress mást. Ha egyszer kidobott, aztán másokkal volt, nekem biztos nem kéne. Több önbecsülés, lesz jobb:)
2023. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Az a baj, ami egyszer nem működött, 99% hogy később sem fog.


Úgyhogy ezt legbelül magadban kellene lezárni, tudom nem könnyű, de addig hozzáteszem nem érdemes mással sem kapcsolatba keveredni.

2023. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg már teljesen más mint akkor amikor meg ismerted. Nálam 2 évig ment a huza-vona az egyik nagy szerelmemel hogy jöjjünk újra össze. Hát így egy hétig ment…még azok a dolgok sem tetszettek benne már ami mondjuk jó irányban változott..mert nem ugyan olyan..szóval hagyd a p..ba.


Az ilyen kapcsolatok nem igazán működnek

2023. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Ez már elment.

Az élet megy tovább.

2023. ápr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
"annyit elfelejtettem mondani, hogy jelenleg van valakije" - Bármit is tervezel, még nincs itt az ideje. Egyébként mi lenne a terved?
2023. ápr. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
Az a baj, hogy ez a "megijedt" szakítási indok óriási kamunak hangzik, biztos valami más volt a háttérben. Ha ez azóta változott, akkor lehet esélyed, más esetben viszont nem.
2023. ápr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
63%

Anyjára ráírtál te jó isten xD

Van is valakije, szóval ezt hagyd.

2023. ápr. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
el se olvastam a történetet, csak a kérdést. Ha egyszer elmúlt a szerelem az egyik részről, az nem fog visszajönni.
2023. ápr. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és hogy értelmes válaszokat adtatok.


5/8-as válaszoló: a terv nem egy bankrablással megegyező bonyolultságú nyílván. Csak egyszerűen annyi, hogy nem túl feltűnően bekerülnék a baráti körébe. Nyílván az első pár találkozás lehet gáz lenne, de ha utánna javul a dolog és érzem a szikrát akkor win. Ha nem és látom, hogy kerül inkáb vagy nem jön ha én is ott vagyok akkor hagyom és nem járok oda többet. Nem akarok stalker/ zaklató/ pszichopatának tűnni se és nem is vagyok az :D

2023. ápr. 15. 06:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 Sokkal egyszerűbb dolgot javaslok. Ha már szakított a barátjával, írj rá a szülinapján, érdeklődj felőle, próbálj beszélni vele, aztán idővel elhívhatod talizni, ha minden jól megy.
2023. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!