Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan koptassak le egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akos789 kérdése:

Hogyan koptassak le egy lányt a legfinomabban, aki egy picit sem tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van az osztályunkban egy csaj aki, mostanában teljesen rám nyomult, folyamatosan próbálkozik nálam én meg mindig visszaveszek a lendületből és próbálok csak egy ismerősként tekinteni rá, már kezd elég zavaró lenni a dolog és nem tudom mit csináljak.

2023. ápr. 19. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Mondd neki egyik reggel, hogy "képzeld, tegnap összejottem egy lánnyal, és tegnaptól járunk."
2023. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Mindig a legegyszerűbb a legjobb. Hívd el valahova beszélgetni, és mondd el neki. De normálisan. Próbáld nem megbántani. Azért mert nem tetszik, még lehet jó fej. És ha sikerül rendesen kibeszélnetek, talán még barátok is lehettek.
2023. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Legjobb, ha tisztán és érthetően elmondod neki, hogy mi a helyzet. Nem kell széttaposni a lelkivilágát, de ha nem mondod el nyíltan, hogy nem érdekel kapcsolat a részéről, akkor sosem fog békén hagyni, mindig reménykedni fog, hogy de talán hátha mégis van esélye, hiszem nem offoltad ki nyiltan. Hiába, az ilyenek, akik nem értenek a jelekből, csak akkor tudod lekoptatni, ha elmondod nyíltan, mi a helyzet.

Így is úgyis meg fog bántódni, ez nem csak rajtad múlik, hanem azon, mennyire értelmes és fel képes-e fogni, hogy nem az eseted.

2023. ápr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is az őszínteség híve vagyok, az a legtisztább és a legjobb.
2023. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Minél hamarabb és lehetőleg határozottan, de finoman közöld vele, hogy szegény ne reménykedjen. Jobb az elutasítás, mint a hamis remény.
2023. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén!


Ne haragudj, de nem vagy az esetem!

2023. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Mondd azt hogy meleg vagy. Vagy azt hogy más tetszik/mással jársz.
2023. ápr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, hogy csak haverkodik és te félreérted.
2023. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%
Próbálj a lehető legkedvesebb lenni.
2023. ápr. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!