Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, nektek nem furcsa, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek nem furcsa, ha egy nagyon szép sráccal jártok?

Figyelt kérdés
Szoktál gondolkodni, miért éppen téged választott? Nem vagy féltékeny, hogy sok nőnek, lánynak tetszik?

2023. máj. 6. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem furcsa és bízok benne.
2023. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A bizalom alapvetés egy kapcsolatban...
2023. máj. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy kinek ki a "szép" lány vagy fiú, mindenkinek szubjektív és ez így van rendjén. Akit te szépnek látsz, lehet már szóba de állna vele és fordítva.


Egyébként meg (2-est erősítve) egy jó kapcsolat alapja a bizalom.

2023. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ami nekem 10/10 másnak 10/3. Ízlésen nem érdemes vitatkozni.

Gondolkozni nem szoktam, hogy miért engem választott, hanem inkább megkérdezem tőle. Nem agyalok és nem kombinálok. Meg ebből kinőttem, hogy "bárkit megkaphat, miért pont én? Túl jó hozzám". Tudom én mit tudok nyújtani és tudom mik az én igényeim. Ő is tisztában van azzal, hogy neki mik az igényei és ő mit tud nyújtani. Passzolnak az elképzelések, igények és ezen felül megvan a testi-lelki vonzalom.

Az meg, hogy sok nőnek-lánynak tetszik az egy dolog. Az, hogy valakinek külsőre bejön a párom nem egyenlő azzal, hogy mint férfi, partner vagy pár ideális lenne számára. Más nő nyugtázza magában, hogy jó pasi, felméri és 2 perc múlva elfelejti. Aki meg kicsinyes még engem is felmér fintorogva. Egészségére.

2023. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként írok, nekem sajnos volt barátnőm, aki problémát csinált mindenből, ha egy lánnyal, nővel jót beszélghettem, abból is. Merthogy biztosan engem akar. Nem tartott sokáig a kapcsolat, de utána sokáig könyörgött, hogy folytassuk. De nekem nem ment, ha nem bízik bennem, pedig nagyon szerettem őt.


24F

2023. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Srácok nem szépek, legfeljebb jóképűek. Amelyik szép az gyanús.
2023. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
#6 üdv őslakó
2023. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Csak szep fiukkal kezdek. Nekem nem baj,ha korulrajongjak a lanyok.
2023. máj. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: Én is így vagyok vele.
2023. máj. 23. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!