Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Erdekelhetem meg az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdekelhetem meg az exem?

Figyelt kérdés
1eve szakitottunk. 1 hete volt a szulinapom es felkoszontott utana pedig leult mellem beszelgetni es megkerdezte (van egy fiu akinek mar ev eleje ota bejovok) hogy meg mindig kellek e neki. utana pedig vissza vagtam hogy “egy eve nem igy gondoltad volna (itt mondtam egy csunya szot)”. elnevette magat, ez utan mondta hogy “egy eve meg en sem mondtam volna (csunya szo)”. majd elmondta azt hogy mit eszik rajtam meg 2x. meg sokszor latom hogy nez engem. sokszor amugy igy nekem jon meg sokat piszkal nagyon. van neki mist valami kavaroja akit nagyon szeret ugyh ezert sem ertem miert foglalkozik velem.
2023. máj. 18. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én példám erre az hogy a legtöbb exemmel még most is simán lefeküdnék ha úgy hozná a sors..valamelyikkel össze is jönnék.


De biztos szar kapcsolat lenne. Szóval inkább hagyom..ami egyszer elvan b..a az elvan..kb olyan mint az ember egészsége.

2023. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem menne. Én olyan típus vagyok, hogy megyek előre, és nem tudok szünetelni. Mégis milyen dolog ez? Egy teljesen más ember vagy te is, ő is, minden megváltozott.
2023. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jajj eszem agamban sincs ujra osszejonni vele vagy valami csak szimplan erdekel:))
2023. máj. 18. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor félreértettem. Amúgy ja, igen, kérdésedre a választ: igen. Nekem volt olyan exem, aki még öt évig írogatott nekem.
2023. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg érdekled még, különben nem érdekelnék az új alakuló kapcsolataid.
2023. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!