Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek volt hasonló érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt hasonló érzés?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve nagyon tetszik egy srác, de 4 évvel idősebb nálam és egyetemre jár. Pár hete a barátnőm funból ráírt és burkoltan megkérdezte, hogy van-e valakije jelenleg.Igazából azt írta hogy most jól "alakul" neki valakivel. Pontosan nem tudom ez mit jelent, de picit elszomorodtam és figyelmenkívül hagytam. Viszont most fb-n megláttam róla egy képet és nem is tudom mihez hasonló érzést éreztem. Egyszerűen annyira jó kedvem lett tőle vagy nem is tudom xd. Elég bonyolult az egész, de nem tudom mit kellene tennem. A válaszokat köszönöm :))

2023. jún. 29. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván tetszik neked a srác ezért kapott el egy kellemes érzés de közben csalódtál mert megtudtad hogy valakivel alakulóban van.Velem is volt már ilyen
2023. jún. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tetszik, ennyi az egész.
2023. jún. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, addig ereztem ezt, mig oda nem mentem hozza beszelgetni. Azonnal kiabrandultam belole, nem gondoltam hogy bunkon fog viselkedni.
2023. jún. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Tavaly nyáron nagyon jóban voltam egy kiscsajjal, munkatársak voltunk. Én is négy évvel vagyok nála idősebb és nekem is írt a barátnője pár hete random. Kicsit kísértetiesen sok a hasonlóság, de nem hiszem, hogy én vagyok az, mert engem csak a lány barátnője elhívott bulizni (ő is munkatársam volt, nem beszéltem vele sokáig múlt nyár után). Hiányzik a kiscsaj :(. Nem úgy mentem oda melózni, hogy 20 évesen 16 éves lányba szeretek bele, de ez lett a vége. Ennyi körkülönbség nem nagy baj amúgy, de nem fűzöm a lányt, mert tartok tőle, hogy túl éretlen egy párkapcsolathoz, és nem gondolná olyan komolyan, mint én.
2023. jún. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez úgy tűnik, hogy ő nem is tud rólad. Te meg teljesen rá koncentrálsz.

Közben meg neki valaki mással alakul.

Oké, hogy tetszik, de ha nincs lehetőség megismerkedni vele, akkor inkább ne foglalkozz vele.

2023. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ideálképet faragtál magadnak egy jóképű fiúról, akit voltaképpen nem is ismersz.

Ha tetszenél neki, már tudnál róla.

Lépj tovább. Ilyenkor még számít a 4 év.

2023. szept. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!