Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha régen egy fiút visszautasít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régen egy fiút visszautasított egy lány, akkor van arra esély hogy a lány mégis valaha bele fog szeretni?

Figyelt kérdés

Természetesen rólam van szó, a történet az, hogy egy évvel ezelőtt bevallottam egy lánynak hogy tetszik de ő friendzone-olt engem, rá néhány héttel rá természetesen már nem is beszéltünk, elhidegültünk egymástól, és ez így ment fél évig.

Aztán mindketten változunk, én végre túltettem magam rajta, és minden okés volt amíg a lány úgy nem kezdett tenni mintha tetszenék neki (itt azt értem hogy a semmiből elkezdett érdeklődni felém, nagyon sok jelet küldött, pl. szemeztünk, folyton mosolygott és izgatott volt amikor a közelében voltam, máshogy bánt velem mint a többi barátjával, és sokat írosgattunk), de én nekem először ő még nem tetszett.

Aztán elkezdtek szépen lassan előjönni a régi érzelmek, de úgy döntöttem hogy most nem fogom elkövetni a régi hibáimat, pl. nem leszek félős, és nem leszek tapadós, és bevált, sokáig jól elvoltunk.

De egy héttel rá elkezdett ignorálni, még a valóságban is, és én is ugyanezt tettem. Nem tudom mi történt, én kérdeztem de csak elterelte a témát, végül nyári szünet lett, és most sokat beszélünk, és azelőtt soha nem kérdezte milyen napom volt, de mégse ugyanolyan, mintha eltűnt volna belőle valami ami azzá tette azt a rövid, de mégis jó beszélgetést amilyen.


UI.: Próbáltam haladni is, hogy ne legyen egyszer csak vége, de mintha egyszerre akarta is volna meg nem is. Pl. nem akarta hogy elkísérjem őt az edzésére, ekkor azt hittem félreértettem valamit és nincs semmi, később meg el akart jönni velem ebédelni, amikor egy nagy baráti társasággal moziban voltunk azt akarta hogy maradjak ott vele és üljek le mellé film végén.


Én nem szeretném azt hogy csak fölöslegesen reménykedjek valamiben, vagy esetleg szalasszam el a nagy esélyt, esetleg csak kijátszott legyek a dologban, de én már nem látom tisztán a dolgokat ezért kéne egy személy aki szkeptikusan tud még gondolkodni, és ha lehet most mellőzzük azokat a kommenteket hogy "beszéljünk magyarosan és ne használjunk olyan szavakat hogy 'friendzone'", és értelmes válaszok/akár kérdések legyenek.


Köszönöm



2023. júl. 1. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nem.

ha megbánta a döntést, már elmondta volna. fasznak kell neked megtenned újra, ne hülyéskedj már. Ha valaki elutasított, neki kell lépnie.,

2023. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
UI2.: Amikor még jól kijöttünk akkor még becenevet is adtam neki, és látszólag szerette amikor úgy hívom, de most rákérdeztem hogy még mindig hallgat -e erre a névre, és ő csak annyit írt vissza hogy: "..." -ami szerintem felér egy nemmel, de nem vagyok benne biztos, mondjuk ha igent akart volna mondani azt máshogy írta volna. Nem tudom mit tegyek :/
2023. júl. 1. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Keresd másik csajt.
2023. júl. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hungarikum_202 ***** válasza:
100%

Szerintem a csaj olyan korszakát éli, hogy nem igazán tudja, hogy mit tegyen. Lehet, hogy tinikori hangulatingadozása van, csak nem mondja el.

Jobb ötletem nincs.

2023. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kialakulhatnak később is érzelmek, de nagyon nagyon ritka ez. Az első benyomások, gondolatok csak ritkán változnak meg.
2023. júl. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!