Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert ilyen velem a baratom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen velem a baratom?

Figyelt kérdés
Sokszor vitazunk mostanaban es tudjuk is hogy mi a problema de o nem kepes valtoztatni valamiert. Ha kerdezek az erzeseirol hogy mi a szitu velem kapcsolatosan, lecsesz hogy miert gondolok egybol arra hogy mar nem ugy szeret. En ugy tudtam hogyha igazan szeretunk valakit akkor kepesek vagyunk erte aldozatokat hozni es megvaltozni de nem ertem o miert nem kepes egy kicsit is a kedvemben jarni. Ha problemazok hogy miert nem csinal dolgokat amiket mondjuk en onszantambol csinalok (peldaul kimondom ha hianyzik, leirom neki hogy szeretem) akkor egybol az megy hogy csak magamra gondolok mikozben eszre sem veszi mennyi mindent teszek erte hogy a kedveben jarjak. Valamikor azon veszunk ossze hogy nem ertekeli amikor mondok neki valami kedveset. Ereztetem vele hogy neha jo lenne ha visszajonne az a torodes amit en nyujtok feleje es akkor jon az hogy csak magamra gondolok amibol mar elegem van mert szerintem en sokkal tobb mindent teszek erte mint o ertem. mar a szakitas is felmerult de semelyikonknek sincs mehetnekje viszont tudjuk hogy ez igy nem okes. valami tanacs jol jonne hogy mit tegyek hogy eszre vegye a dolgokat vagy hogy mit tegyek/tegyunk hogy jobb legyen a helyzet.Es igen, ezerszer atbeszeltem vele is a dolgokat (elmondtam hogy mi fontos szamomra) es meg is igertuk egymasnak sokszor hogy megvaltozunk es jobban torodunk a masikkal de valamiert nem jon ossze szoval nem szeretnek olyan valaszokat kapni hogy beszeljetek meg egymassal vagy szakitsatok ha nem megy

2023. júl. 10. 23:51
 1/4 anonim válasza:
92%
Mert egy po:cs. De tényleg. Vannak emberek, akik gyárilag toxikusak. Minél tovább maradsz vele, annal jobban megmergez. Keruld el az ilyeneket
2023. júl. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Ő egy olyan típusú ember, aki kevesebb törődést igényel, ezért kevesebbet is ad vissza, meg szerintem úgy van vele, hogy nem attól lesz igaz valami, hogy kimondja. Szerintem az a baj, hogy nem egyezik a szeretet nyelvetek.
2023. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bocsi, de ez a bantalmazomosdatas nem oké. Nem egyezik? Hat elmondta a kerdezo, h mi a gond, es a sracot nem erdekli. Simán nem foglalkozik vele. Ha mas lenne a szeretetnyelvuk, akkor mashogy fejezne ki... De nem fejezi ki sehogy. Szerintem ez sima erzelmi bántalmazás hataresete. Van, amikor vki ilyen. Gyerekkori traumak v mi, de ilyen.
2023. júl. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a baratod egy ilyen manipulalo embernek tunik,es teged probal mindig rossznak feltuntetni. Sajnos nem hiszem hogy megváltozik:(
2023. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!