Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogy próbáljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy próbáljak javítani a kapcsolatunkon?

Figyelt kérdés
Nem rég lettünk 1 évesek a barátnőmmel, Az utolsó 1 hónapban éreztem hogy már többet veszekedtünk, és kicsit az érzései elcsillapodtak. 2 hete bőgve felhívott magához, hogy ő szakítani szeretne, mivel már nem érez olyan szerelmet mint régen, és hogy már pl. nem annyira várja a találkozásokat, nem annyira kívánja az összebújásokat mint régen, de nagyon szeret, és nagyon sajnálja az egészet, és tényleg ezt úgy képzeljétek el hogy mindketten bőgve beszélgettünk. Azt mondta hogy már 1 hónapja érezte hogy valami fura, és hogy már nem nincsen úgy belém zúgvaa mint az elején. A kapcsolatunkban mindig is ő volt az, akin látszott hogy tényleg borzasztóan szerelmes, és bármit megtenne értem. A lényeg a szakítás után 1 nappal, elmentünk beszélgetni és megbeszéltük a dolgokat, mondtam neki hogy most igazából miért is szakít velem, ha szeret, hiányozni fogok neki, és jól érzi magát velem, és nagyon nagy fájdalmat fog érezni ha szakít. Erre pedig újra összejöttünk. 1 hétig ment minden, itt ott voltunk, de érezni lehetett hogy most megfordult a kocka: én voltam az, aki inkább "puncsolt" belegyezett a dolgokba, ami régen teljesen fordítva volt. 3 nappal ezelőtt ráírtam, hogy lehet kéne egy szünet. Semmit nem beszéltünk 3 napig, aztán nem bírtam ki, és reggel felhívtam. Elmondta hogy hiányoztam neki, de nem "nagyon". Egésznap dolgozik, és akkor valószínű elterelte a munka a figyelmét. Azt mondta hogy minden este egész végig ezen gondolkozott. A lényeg, hogy megint mindketten sírtunk, és nagyon szomorúak voltunk, elmondta hogy szerinte lehet tényleg hagyni kéne, mert nagyon sajnálja, de ő már nem érzi azt mint régebben, és hogy nem szerelmes. Végül, holnap egy kis találkozó még mindig lesz, és nagyon, de nagyon vissza szeretném szerezni. Borzasztóan szeretem, és nekem ő a mindenem. A kapcsolatunk kitünő volt, mondhatni legjobb barátok is voltunk egybe, bármit megtudtunk beszélni, és szószerint minden pártól különböztünk. A kérdésem igazából, hogy ez még menthető lenne? Ha igen, mit kéne mondanom? Szerintem a szerelem 1 év után természetes nem lesz olyan erős mint az elején, és ilyenkor már a szeretet a "lényeg". És ha ezt az egészet sírva mondja el, és hiányoznék neki, ő is szenvedne, és tényleg szeret, akkor miről beszélünk? Miért kell szakítanunk?

2023. júl. 14. 16:51
 1/1 anonim ***** válasza:
48%

De te szerelmes vagy bele nem?

Azt írod hogy a szeretet számít, viszont a te részedről még a szerelem is fent áll. Az ő részéről már csak a szeretet marad, és hát sajnos a tini lányok ilyenek és a tini fiúk nagyrésze is hogy amint a szerelem elmúlik szakítanak, nem igazán számít hogy van szeretet, nekik az a szerelem érzése kell és csak késöbb tanulják meg értékelni a szeretet fontosságát, van aki sohasem.


Plussz ez is elmondásod alapján minden nagyon jó volt és eleinte ő volt érted oda, aztán te hogy úgy mondjam hagytad magad meghódítani, ezt egy lány jellemzöen nem sokáig türi, mindent kedvébe teszel sokat törödsz vele stb nagyon jó vagy neki ő az elsö, nos ez mindig szakításhoz fog vezetni mert már ő nem szerelmes mert már ő nem érzi ugyanazt. Mindig éreznie kell hogy elveszíthet de amint biztos pont vagy 100% rádunnak a tini lányok, de még nők nagyrésze is.

2023. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!