Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenért szakítanátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenért szakítanátok?

Figyelt kérdés

Kb fél éve vagyunk együtt a jelenlegi párommal. Mindketten 19 évesek vagyunk. Megtartotta az exétől kapott ajándékokat + amikor megkértem hogy törölje ki a vele készült képeket ideges lett rám. Végül kitorolte.


Szerintetek érez még bármit iránta? Azt mondta már nem szereti. Ő volt neki az első kapcsolata



2023. júl. 18. 16:08
A kérdező szavazást indított:
Én szakítanék
Ne szakíts vele
Figyelj az ilyenekre de most ne szakíts
33 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Megtette érted. Szóval örülj, de kurvára.
2023. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem nincs jogod megkövetelni, hogy mindent ignoráljon, ami az exe. Lehet, szar neked, de el kell fogadnod, hogy neki volt előtted egy élete, ahogy neked is előtte. Ebből vannak emlékek, pillanatok, élmények, amiket nem akar az ember akkor sem kitörölni a fejéből, emlékezetéből, ha a kapcsolat vége nem úgy sült el...

Itt inkább más lehet a gond...

2023. júl. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
2# tökéletesen összefoglalata, érdemes időnként a 'párod' nézőpontját is megvizsgálni mielőtt lenyomod a torkán az esetlegesen hamis meggyőződésedet.
2023. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Akármilyen nehéz is elképzelni, nem minden szakítás véres. Ha megtartottál bármit az exedtől, az nem azt jelenti, hogy még érzel iránta valamit. Egy kapcsolat lehet tapasztalat is, amire nem feltétlen negatívan gondol vissza az ember. Itt most sokkal inkább te vagy a szerencsés, hogy kitörölte azokat a képeket ahelyett, hogy elküldött volna a picsába. Semmi jogod az ő múltjában turkálni.
2023. júl. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy kitörli a exes képeket, még nem tűnik el a múlt, nem lehet kitörölni az életéből azt a kapcsolatot. Ha neked ez megér egy szakítást, akkor szerintem nem azon kell gondolkozni, hogy ő szereti-e az exét.
2023. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hungarikum_202 ***** válasza:
91%
Múlt nélkül nincs jövő.
2023. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Ti most komolyan azt tanácsoljátok a kérdezőnek hogy fogadja el hogy képek vannak a telefonjában meg minden egyes emléket amit tartogat a párja?

Kiváncsi lennék ti hogyan reagálnátok ha esetleg megláttok 1-2 smacizós vagy durvább képet a párotok telefonjában illetve gépén.Nem hiszem hogy akkor is ilyen lelkesen osztogatnátok ilyen tanácsokat.


Ne értsétek félre,jó dolog visszaemlékezni néha,..erre vannak a fejünkben az emlékek,na de ne őrizgessünk már minden ilyesmit,azért ez kicsit durva szerintem.

Tuti le leszek ezért pontozva,de rohadtul nem érdekel..

2023. júl. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Kedves 7-es!

Én nem pontozlak le, tiszteletben tartom a meglátásod, és kulturált hangnemben írtad le azt...

Ettől függetlenül a mindent megtart és a mindent kitöröl között van egy nagyon széles sáv. Nyilván sok infot nem tudunk: miről szólt az előző kapcsolat, milyen jellegű "emlékekről" van szó.

Én mondjuk a fele-fele elvet vallom, és nem a levegőbe beszélek. Nálam már volt, nem is egy esetben, amikor ezen elvet alkalmaztam.

2023. júl. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
#7 "Nem hiszem hogy akkor is ilyen lelkesen osztogatnátok ilyen tanácsokat." - De, ugyanis a múlt már megtörtént. Smároltak, dugtak, mindent csináltak, teljesen mindegy, vagy van-e róla kép, vagy sincs, attól még megtörtént.
2023. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as,ebben egyetértek veled.

Nem vagyunk egyformák és ez teljesen természetes dolog.

Nyilván elég széles az a "sáv",valakinek beleférnek ezek dolog és van,aki ilyenért például szakít már. :)

Talán 1-2 kép nálam is belefér és volt olyan is hogy én kértem hogy mutassa meg az előző partnerét(amire a legtöbbünk kíváncsi is).


9. Oké, én megértem ha te így vélekedsz erről.Jogos az hogy már megtörtént,de személy szerint nekem rosszul esne..persze azért az ilyen miatt nem cirkuszolnék vagy szakítanék,erre van a kommunikáció,többek közt. :D

2023. júl. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!