Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Husis lányok nektek hogy megy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husis lányok nektek hogy megy a párkeresés? Mennyire vagytok sikeresek?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon vonzó ha egy lány teltebb 🙈

2023. aug. 4. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ez, hogy manapság a vékony lanyok a menők, csak ujkeletu, es remelhetoleg atmeneti dolog. A teltseg, gombolydedseg mindig a termekenyseg, az utod felnevelesere, magzati korban a taolalasara valo keprsseg jele volt, es igen, a pasik jo resze ma is kedveli a homokora alkatu lanyokat.
2023. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%

Es a mozgasszegeny eletmod es egeszsegtelen etkezes jele. Ezt ne hagyd ki egyes.


Az hogy 1566ban a koverseg volt a szep egy dolog. 2023ban viszont kelendobb egy egeszsegesen sportos alkat nornalis BMIvel

2023. aug. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ducibb típus vagyok, aktívan sportolok már jópár éve viszont így sincs lapos hasam, a combom is nagy.

A párkeresést nem erőltetem, még nem volt senkim. Majd lesz egyszer :)

2023. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Mozoghatsz te napi 80kmt, ha megeszel mondjuk 3000kaloriat. Ami kb a duplaja a noi szuksegletnek.
2023. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
4# 80 kilométer mozgáshoz kevés is a 3000 kalória bevitel… :D Ha már okoskodni akarsz, csináld jól.
2023. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem erzed a tulzast? Irtam egy szamot, hogy erzekeltessem hogy a mozgas onmagaban semmit nem er.


Barki konnyeden utana tud nezni hogy egyes mozgasfajtak intenzitastol fuggoen kb mennyi kaloriat egetnek. En is, te is, es talan a kerdezo is.

2023. aug. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez személyiség függő. Vékony és duci lánynál is találkoztam már mindkét véglettel.
2023. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
34%
108 kilós lány vagyok, tapadnak rám a fiúk a helyi meleg bárban ;)
2023. aug. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy mit értünk husis alatt... A husis, akin egy kicsi felesleg van, még bőven egészséges keretek között. A válaszolók mégis úgy reagálnak, mintha extrém túlsúlyos lányokról írt volna a kérdező. Azt hinné az ember, hogy az "50 kiló felett nincsen nő" meg a "cocain chic" hülyeségek már a kilencvenes években leáldoztak, de gyakorin még mindig ez megy.A fogyókúrás kategóriában is ez a jellemző. Ilyen 1200 kalóriákat javasolnak egymásnak a válaszolók meg ránézésre max 55 kilós lányok képeire írkálják, hogy itt van felesleg meg ott van felesleg, meg mennyit kellene még leadnia.
2023. aug. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
12%

Az hogy mi szamit egeszsegesnek azt nem prekoncepcio donti el. Ott a bmi index eleg jol belovi az elhizast.


Az meg hogy husis nem egzakt. Lattam en mar magat husinak eufeilmizalo not aki valojaban aki eppen beleesett a sulyosan elhizottak bmi-jebe

2023. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!