Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri várni az igaz szerelemre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni az igaz szerelemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos az a helyzet, hogy 18 éves vagyok és még nem volt se csókom, se párkapcsolatom. Ez amiatt is van, hogy nem igen járok szórakozó helyekre, vagy ha igen, akkor főleg a barátaimmal és ilyenkor velük bulizok. A barátaim szoktak ilyenkor a körülöttünk lévő emberekkel smárolni/táncolni/szórakozni de valahogy így, hogy nekem még nem volt kapcsolatom, nem is igen szeretném ezt egy vad idegennel átélni. Egyre többen lepődnek meg mikor megtudják, hogy még nem volt senkim és egyre kellemetlenebbül is érzem magam emiatt. Ciki lenne, hogy én igen is várok a jövőbeli páromra? Akit szeretnék ismerni nem pedig csak külső alapján összeszedni? Mások ilyenkor már annyi mindent átéltek, én pedig úgy érzem lassan sose jön el az én időm, hogy szeressek valakit :((

(Privát üzenetek nem kérek, köszi!)


18/L


2023. aug. 26. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Egyáltalán nem ciki, bár sajnos ennek az is lehet a hozadéka, hogy az idő előre haladtával egyre könnyebben csaphatnak be.
2023. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is hasonló cipőben járok, bár nekem volt egy 2 hetes kapcsolatom, csók is volt, de ennyi. Mostanában nem is ismerkedek senkivel.

Én ezt az egészet úgy látom, hogy igenis megérni várni az igazira.És nem, nem élek álomvilágban, nyilván nem a szőke herceg fog érkezni fehér lovon, de valami komolyabb szándékú srác. Én hiszek benne, hogy vannak még fiúk, akik értékelik az ilyen lányokat. És ezért türelmes vagyok, és nem feszengek rá a témára, hiszen az nem oldd meg semmit.Neked is ezt tanácsolom. Majd jön, ha jönnie kell, amikor nem várod. Addig is nagyon fontos szerintem a magunkkal töltött idő, az egyedüllét. Hogy teljesen megismerjük magunkat és kényelmes legyen a saját társaságunk, hogy a saját társunk tudjunk lenni elsősorban.

Egy percig se szégyelld és érezd magad kellemetlenül.

Ennyi jutott eszembe hirtelen.:) 18L

2023. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
21%
Te nem a párodra vársz, hanem beszari vagy. Bocsi, ez ennyi. Ha tudnád egy jó partnerrel milyen fantasztikus élvezeteket lehet átélni, akkor tudnád a választ: nem éri meg.
2023. aug. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
16%

Ha szeretnél valamit, akkor innen kezdve aktivizálni kell magad.

Tehát NEM ELÉG várni!

Persze nem kell akárkit elfogadni.

2023. aug. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hiába van ez a külső nyomás, hogy a körülötted lévők szerint 18 évesen már legalább 5 pasin, anális szexen, meg hármasozáson túl kéne lenned, ez egy hülyeség! nem vagy elkésve semmivel, és lehet normálisabb helyen is ismerkedni, mint egy buli, és ott idegenekkel smárolni, és fogdosni egymást 2 perc után.
2023. aug. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Azt ugye tudod, hogy sok békát kell megcsókolnod, amíg valamelyikből királyfi válik?😝
2023. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

Én 19 éves vagyok és még a büdös életbe nem voltam szórakozó helyen. Nemhogy mindenféle random pasinak a nyakába tekeregjek. Mégis volt 2 kapcsolatom.

Kapcsolatot nem csak buliban lehet keresni. A legtöbb pár totál máshol ismerkedett meg a környezetemben. Diákmunka, könyvtár, hobbi, program, külföldi út stb. Egy párt ismerek, akik a szórakozó helyen ismerkedtek meg igazán, de nekik is volt előfogalmuk a másikról.

Semmi baj nincs azzal, hogy nem ott akarsz ismerkedni, totál megértem. De hol máshol szoktál még próbálkozni és mivel? Mik az igényeid?

2023. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es válaszoló!


Nem nagyon tudtam sok helyen ismerkedni, diákmunka során is főleg lányokkal voltam vagy pedig csak egy napig láttam az adott személyt. Egyetlen olyan igényem van ami talán nem megszokott, még pedig, hogy ne dohányozzon az illető. Borzalmasan rosszul vagyok a szagától, attól, hogy az emberekre milyen módon hat ez az függőség. Az én családomban senki se dohányzik, de még csak a rokonoknál sem. A barátaimon szoktam észrevenni mennyire más ember lesz belőlük a cigi hatására, és nemcsak külső alapján.

Így igazából ez az egy ilyen kritériumom van és szerintem nem kérek sokat, mégis a legtöbb ilyenkor azt mondja, hogy “majd elmúlik ez a gondolat”.

2023. aug. 27. 11:04
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolnám, hogy ez olyan nagy hiba lenne, sőt, ami engem illet, inkább pozitívum. Habitus kérdése az egész, de sajnos az tény, hogy a modern világ a laza erkölcsre, és a bármiért odaadom magam irányba halad. Ehhez képest igen, tényleg extrémen eltérsz, de nézd azt, ha megtalálod azt, aki a szívednek tényleg kedves és meg is érdemes téged, akkor számára ez kifejezetten érték és megtisztelő lesz, hogy ő lesz számodra az első és az egyetlen.


Az önértékeléseddel minden rendben? Tudom, elbizonytalanító, mikor mindenki A és te meg B utat követsz és mindenki nyomatja a maga igazát.

2023. aug. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem te egy hülye liba vagy...

Várni az igazra??? A legnagyobb baromság...

Az igazat megvallva 8 Milliárdon vagyunk ezen a bolygón, viszont a 8 millárd-ból 2.milliárd aki ráér és ismerkedni akar.Tehát van bőven választásod kit válassz... Viszont valami olyan helyen ismerkedj ahol sokan vannak... Ahol kevesen vannak ott az esélyed is kicsi...

2023. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!