Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek mi tetszik meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi tetszik meg először egy fiúban ?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 22:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
Én a barátom nevetésére figyeltem fel leginkább, amikor először találkoztunk. Úgy nevet, hogy felhúzza a vállát és két kézzel fogja az arcát; megjegyeztem róla, mert nem ismerek senki mást, aki így csinálna, nagyon aranyos kis dolog. Hajlamos vagyok a részleteket jobban észrevenni.
2023. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
71%

Mivel én is magas vagyok ezért a magasság

(meg én úgy vagyok vele hogy arról senki sem tehet hogy arcra helyes e vagy nem, viszont a testéért tehet és mivel én is sportos vagyok ezért nagyon bejön ha látszik egy fiun, hogy nem hagyja el magát)

2023. aug. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Arc, haj és persze a személyisége.
2023. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Személyisége. Szemei, ahogy tekint, ahogy létezik.
2023. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 Ragnor ***** válasza:
0%

#11 Azért a sok elvárás, mert megtehetik. Ez a dolguk! Ma, a nyugati civilázióban már nem a klasszikus értelemben vett természet intézi a kiválasztódást, hanem a nők válogatása, melyet 90+%-van a gyíkagy intéz "megérzések" útján.


Lehet itt flegmázni meg nőgyűlölősködni, vagy el lehet menni és alakítani magadon és az életeden, hogy megfelelj.


De hadd súgjam meg, az itteni kommentjeid alapján nem a külsőd a legnagyobb baj, hanem a természeted... A külsődet a hajadra kenheted.


A csajokba külön benne van, hogy szándékosan és ismételten felidegesítsenek, stresszeljenek. Nem geltétlenül saját döntésükből, ezt is a gyíkagy intézi, ezzel mérik le, hogy képes lennél-e együtt élni egy újszülöttel anélkül, hogy elfutnál vagy megfojtanád.


Keep it real!

2023. szept. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 rewqrewqrewq ***** válasza:
91%

Na akkor szálljunk le a talajra.

Régebben láttam egy műsort ... valami csoda kamerával nézték h a nők és a férfiak mit néznek elsőnek meg egy másik nemű idegenen. Az arc után szinte kivétel nélkül férfiak mell, nuni, lábak fenék. Nők, arc, kuki, fenék. ............Saját véleményem: Nők az arc és megjelenés után kb minden benyomásukat felül írják az anyagi szint érzékelésével. Ahogy megtudják h egy pali csóró ... 10/7 arányban tök mindegy, hogy néz ki az adott férfi ... azonnal hanyagolva lesz.

2023. szept. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
89%
Északi típus fekete v barna haj kêk szem, ne legyen nagyon molett, jó ha valaki jól néz ki, sajnos a kínai csavok is bejönnek de nem a vékony fiatalok. Ezen kívül más típust is megnézek, de nálam fontos az intelligencia. Megnézem kisugárzást mindent, stílust stb.
2023. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
68%
Nem nekünk férfiaknak szólt a kérdés, de kiváncsiságból belenéztem mivel gondoltam, hogy arc és név nélkül a lányok is öszintébbek és a válaszok azok lettek amire számítottam! Szerintem természetes, hogy mind a két nem az arcot (kűlsőt) nézi meg először, utána a jellemét! Ez nem is érdekes hanem az, hogy a többi közösségi oldalon már szinte divat lett azt nyilatkozni "a külső nem számít csak a belső értékek" ez azért lehet, mivel a nyugatiak diktálnak és a nagy elfogadás kampány miatt a mi leányainak is meg akarnak felelni az elvárásoknak! Mindig mondják nem baj ha nagyon kövér, sovány, vagy csúnya vagy ,az nem számot csak a belső! Lányok, fiúk igaz, hogy dehogynem számít ha társat keresel akkor nagyon megválogatja aki teheti, ha csak egy barátot keresel az már más!
2023. szept. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

28.



Nem, tudós ez nem attól van. De aki ezt gondolja, sosem fogja megérteni miért.

2023. szept. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
60%
28/ Az teljesen természetes, hogy mindenki először a külsőt nézi mindkét nem esetén, ebben teljesen igazad van. (Mondjuk ehhez a megállapításhoz nem kell atomtudósnak lenni.) A személyiséget, jellemet nem lehet egyből látni, többek között azért, mert mindannyian felvesszük a szebb arcunkat kezdetben. Azzal a kijelentéssel, hogy a külső nem számít csak a belső természetesen én sem értek egyet. Számít de, hogy kinek mi, az teljesen egyénfüggő. Nálam például az arc, mosoly, szemek. (és nem a mell, hátsó stb.) A lényeg, hogy meglegyen a kémia és ehhez Hölgyeim nem kell insta modellnek lenni, meg 40 kilónak vaságyastól 5 cm-es karmokkal... Viszont amivel vitatkoznék, hogyha társat keresel! nem alkalmit, akkor a belső tulajdonságok fognak nagyon felértékelődni, a külsővel egyre kevésbé fogsz foglalkozni.
2023. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!