Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem ezt a fiút, amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezt a fiút, amikor összejöttem valakivel, akkor nagyon rámhajtott, őrült módon, most végül szakítottam a sráccal, és most meg hideg velem, és fura, mégis mi a baja?

Figyelt kérdés

Majdnem összejöttünk régebben, de általában úgy felhergelt dolgokkal, hogy mindig nemet mondtam neki. Ez ment már hónapok óta, aztán végül jött egy srác az életembe, és összejöttünk. Na itt elszakadt nála valami, kezdődött a sértegetésen át a megalázáson keresztül mindennel, de aztán jöttek az érzelmes szövegek, letiltottam csomószor, meg minden, de elkezdtem figyelni rá, mert rámutatott, hogy tényleg eléggé kisajátít a barátom, és igaza volt vele kapcsolatban. Persze, lehet, hogy féltékenységből csinálta, de végtére is tényleg igaza volt, barátnőim is így látták. Végül szakítottam a barátommal, és ahelyett, hogy fenntartotta volna ezt az érdeklődését irányomban eléggé fura lett, elkezdett eltávolodni tőlem, hűvösebb lett hozzám, és most már néha-néha kicsit meg-megijeszt, nem tudom, hogy mi van vele, nagyon fura, mintha teljesen más ember lenne.


Van valakinek valamilyen tippje, miért lehet ilyen? Konkrétan azt kezdem érezni, hogy nem is szeret már.


Én 16 vagyok, ő 23 éves, az exbarátom 18 volt.


2023. szept. 15. 12:14
 1/7 anonim válasza:
46%
Jujj. Nagy a korkülönbség. Gyermekként egy felnőttel járni elég ciki-miki-liky. Szerintem a szexen kívül hanyagolj mindent, nem vagy még érett, az átlagon aluli szex-csoporthoz tartozol, ahogy én is. Megkérdezhetem-e, hogy volt e már részed szexuális elkényeztetésben a szeretett lány felől?
2023. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
53%
Ja bocs, elírtam, a szerertett fiúd felől volt e a fentebb leírt? Ha igen, gyors, középhaladó, romantik-,esetleesen kezdő?
2023. szept. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ő egy szerencsétlen valaki, aki úgy van vele, hogy ha az övé nem lehetsz, akkor másé se legyél. Gondolom rájött arra, hogy nem tudna kapcsolatban lenni veled, ezért minden erejével azon van, hogy te se legyél boldog. Én egy életre letiltanám.
2023. szept. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, az exedet akarja megszerezni.
2023. szept. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Sokan kiabrandulnak valakibol miutan lett baratja a lanynak. En ilyenkor nem irtam neki (kivancsi voltam fontos vagyok e meg neki), hogyra ramirt akkor beszelgettunk stb, de akkor mar csak ugy tekintettem ra mint “barat” ra (ha lehet ezt igy mondani) es utanna mar nem akartam semmit. Viszont szerintem a 16 es 23 ev ilyen korba meg tul sok korkulonbseg, de ha torodik veled normalisan nem csak a vagyait szeretne kielni akkor lehet belole normalis kapcsolat is. Probalj meg ranyomulni kicsit, meg te kezdemenyezz.
2023. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet már rég elvesztette az érdeklődése irántad.
2023. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De akkor miért "harcolt", mikor együtt voltam az exbarátommal, és miért állt le utána? Mondjuk az is igaz, hogy a vége felé már nem azt mondta, hogy őt válasszam helyette, hanem hogy ne hagyjam, hogy "ketrecbe zárjon".
2023. szept. 15. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!