Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Tehát megismertem egy férfit, 27 éves, illedelmes,kedves,vicces,okos,vonzó! De 11 évvel idősebb mint én, 16 éves vagyok! Nem akarom abba hagyni a vele való beszélgetést, kezdek bele szeretni! De a szüleim biztos hogy eltiltanának tőle, hiszen jóval idősebb!

2023. szept. 17. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Semmit, nehogy belemenj a kapcsolatba.
2023. szept. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolatot szerintem ő se akarna. Lefektetne, aztán eldobna.

Gondold el: ha összejöttök, eltiltanak, vagyis nem vezet sehova ez a dolog. Szállj ki most, még nem késő!

2023. szept. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
27 éves nem akar kapcsolatot egy 16 évessel, de mondjuk ha leakarsz vele feküdni akkor folytasd.
2023. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

A kérdésedben meg a válasz, te 16 éves vagy, tehát a szüleidtől függsz, ha felnött lány lennél akkor nem tilthatnának el, de amig nem töltötted be a 18-at nem vagy teljes értékü felnőtt, szóval innentől kezdve a legjobb amit remélhetsz hogy párszor lefükdsz vele, de az biztos hogy ebből nem lehet több a jelenlegi helyzetben.


Ami nem éri meg, mert lányok elsöhöz kötödnek erősen és nagyon szar érzés lesz amikor rájössz ennyi volt sokkal rosszabb mint ami most van.

Majd ha elérted a 18-at hajrá kezdj akár 10-20+ évvel idösebbel is de még nem vagy olyan helyzetben a szüleid okán

2023. szept. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
Én 30+ évesen halálosan beleszerettem egy 14 évesbe... És igen, nemhogy kapcsolatot akarok tőle, azt szeretném, ha senki más nem lenne az életemben, csak és kizárólag ő.
2023. szept. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!