Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mik a jelei hogy egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei hogy egy lány szerelmes?

Figyelt kérdés

Tehát van egy lány az osztályomban akivel elég jóban vagyok de nem tudom hogy érez-e többet irántam...megkérdezni meg gyáva vagyok mert szar lenne ugy egy osztályba járni hogy neégettem magam...esetleg tudnátok pár jelet mondani ?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2023. szept. 17. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Összeszeded magadat és elmondod neki, plátói szerelmet érzel iránta, innentől 3 lehetőség marad:

A) kiröhög és kiderül, hogy csak a vágyaid űztek viccet belőled

B) nem tart a világ legrondább csávójának és ad egy esélyt

C) nem ad esélyt, mert ...


Az ilyen sztoriknál rendszerint az A) szokott a helyes válasz lenni, de bocsássuk szavazásra :)

2023. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Miket vettél észre rajta?
2023. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2-es

Sokszor úgy sétál mellettem hogy a vállával,kezével hozzám érjen,sokszor észreveszem hogy engem néz,kb mindig a közelemben van(bár ezt azért nem mondanám biztos jelnek mert elég nagy paraszt a többi fiú úgy unblock a lányokkal az osztályban de kb ennyi)

2023. szept. 17. 13:05
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Én az A-ra szavazok
2023. szept. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
feláll neki, bókol, elhiv magával randizni
2023. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem hogyha ilyen jellegű jeleket veszel észre, és neked tényleg tetszik az a lány akkor próbáld meg! Kivéve ha nagyon durván bizonytalan vagy magadban és félsz ha elmondod akkor vége a barátságotoknak is. De szerintem mindenképp megérné megpróbálni, mert ha nem próbálod meg a végén lehet megbánod és a lány összejön egy másik sráccal neked pedig az eléggé fájni fog. Ha a lány masszív és szerinted ha bevallanád és esetleg nem érez ugyanúgy de utána képes lenne ugyanúgy a barátod maradni akkor még végképp próbáld meg! Lehet, hogy te is tetszel annak a lánynak és ha sokáig húzod az időt és ő sem mer kezdeményezni akkor idővel ő is feladja az apró jelek küldését és megpróbál elfelejteni.Én a helyedben kezdetben megpróbálnék apró utalásokat csinálni és jeleket küldeni közeledni, és megfigyelni erre, hogy reagál és ha úgy látod hogy nem érzi magát tőle kellemetlenül és még esetleg tetszik is neki a dolog akkor ha eljön a megfelelő pillanat elmondhatod neki! Remélem tudtam segíteni, és sok szerencsét kívánok hozzá!! Azért majd írd ki mi volt;)
2023. szept. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6os

Köszönöm szépen a segítségedet és a többiekét is!

2023. szept. 18. 00:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Miujság azóta ??
2023. szept. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Van valami fejlemény azóta?
febr. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!