Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit kellene tennem? 👇

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellene tennem? 👇

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel elkezdtem beszélni pár hete. Egy suliba járunk viszont nem igazán találkozunk, de ennek ellenére ugyan úgy beszélgetünk. Nem tudom, hogy ő hogyan érez, mert valamikor flörtöl valamikor pedig flegmázik, viszont nekem bejön már egy jó ideje


Szerintetek mit kellene tennem azért, hogy rájöjjek arra, hogy ő hogyan érez? Rákérdezni nem szeretnék, mert elég pletykás barátnői vannak, és nem akarom, hogy az egész suli rólam beszéljen


18/L


2023. szept. 17. 15:05
 1/3 anonim válasza:
49%
Nagyon fiatal vagymég njncsen merszed rákérdezni gondolom mert a suliba elterjed a hír. Voltam hasonlóan pasi létemre én sem mertem.. Azt ajánlom hogy te ne flegmázz vele, legyél udvarias de ne túl nyomulós hogy kiderüljön bármi is. Szerintem hívd el valahová mutasd ki hogy fontos számodra..Kérdezd meg hogy estleg miért bámul téged miért flörtöl stb.. Aztán még a végén hátha lekapod:DD
2023. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a lényeget legalább tudod? hogy ő is leszbikus e?
2023. szept. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Bi vagyok 🧍‍♀️ namindegy

Ő sem hetero

2023. szept. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!