Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, nagyon régóta, de nem merem elmondani neki, mert mindig társaságban van, és a lánybarátai féltékeny picsák. Csak akkor beszél velem, ha valamire szüksége van... Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
2023. szept. 17. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Így, minden előzmény nélkül sehogy, mert nem tud mit kezdeni vele és elriasztod.

Soha nem szabad ajtóstul a házba rontani.


Ne törődj a tyúkfarmjával.

Ugyan már!

Több magabiztosságot!


Próbáld úgy alakítani, hogy ketten beszélgessetek. Mondjuk, találj ki valamit és te kérj szívességet tőle.

2023. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) PL. milyen szívességet kérjek? Ebben a témában nem vagyok túl magabiztos.
2023. szept. 17. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Nos a szívesség ürügyén mindenféléről társalogj vele, derűsen, lazán.

Eszedbe ne jusson közölni vele. Ne is érintsd a témát.


Sok -sok kellemes beszélgetés során felfigyelhet rád, és alakulgathat szépen a történet, úgy hogy végül ő hívjon meg egy kávéra, sétára, akármire.

2023. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy munkatársad, iskolatársad-e.

Ő többször fordul hozzád szívességért, ahogy írod.

Légy leleményes, találj ki valamit. Vagy csak véleményt kérj tőle.

2023. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Évfolyamtársam, 8. osztály. Pl. olyan szívességeket szokott kérni, hogy adjak neki kaját(ez a leggyakoribb), vagy adjam neki oda a házit.. Tehát ilyen semmiségek. Olyat kérdezhetek tőle, hogy mikor van a következő meccsük(kosár)? Vagy az túl tolakodó?
2023. szept. 17. 21:45
 6/8 anonim válasza:
100%
Szerintem még semmiképp ne mondd el neki, először próbálj meg vele rendesen beszélni, amit írtál legutoljára hogy megkérdezed, hogy mikor lesz meccsük, azzal elkezdtheted a beszélgetést. És ha tudsz akkor keress valami közös témát, amit te és ő is szeret, és akkor rá is írhatsz messengeren ezzel kapcsolatban, és onnantól akár gördülékenyebben mehet a sztori. Remélem tudtam segíteni:)
2023. szept. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sem érdemes szerelmet vallani, főleg ha alig beszéltek.


Hogyha évfolyamtársad akkor rendszeresen látod, hallod miről beszél, próbálj bekapcsolódni! Sulin kívüli program esetén jelezd, hogy téged is érdekel, szívesen elmennél.


Ugyanakkor halkan megjegyzem, ha csak a házit és kaját kér tőled, miközben semmit se nyújt, akkor nagy valószínűséggel csak kihasznál és nem akar semmit.

2023. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Majd próbálkozom:)
2023. szept. 18. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!