Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hallljatok,miert van az,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallljatok,miert van az,hogy Mo.-on szinte sehol sincsenek olyan fiuk akik szeretnek olvasni?Konyvtarakba,konyvesboltban is alig latok tizen eves fiukat akiket erdekel az olvasas,pedig annyira szivesen megismerkednek egy,,book boy-al"😭

Figyelt kérdés
Where is my book boy??Szuksegeeem van egy konyves fiubaratra

#fiú #könyv #irodalom #Konyvesfiuk #Bookboy
2023. szept. 25. 15:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenki a világ legnagyobb könyvtára előtt ül = netezik
2023. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Otthon is szoktam olvasni, de leginkább a munkahelyemen, mert olyan munkám van, hogy megtehetem, és nem akarom elvenni a kevés közös időnket a páromtól az otthoni (sok) olvasással.

Könyvet pedig nem könyvesboltokban szoktam vásárolni, hanem neten, mert sokkal olcsóbban hozzájutok ott, és garantáltan tiszta pédányokat kapok, nem millió ember által összefogfogdosott könyveket. Huszonévesen már elég komoly otthoni könyvtárunk van, amit a korombelielnél hiányolok, mert egyre kevesebben olvasnak könyveket.

Ha olvasnak is egyáltalán, akkor is inkább ebook és más elektronikus formátumokban, és főleg utazás közben vagy egyéb "holtidőkben".

2023. szept. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
58%
Ennek a legnagyobb oka az, hogy a férfiak alapvetően vizuális típusok, míg a nők pont ennek az ellenkezője. Egy férfit az izgat fel, ami a szeme előtt van, egy nőt meg az, ami a fejében. Emiatt olvas több nő, mint férfi, míg több férfi játszik valamilyen videójátékkal, mint nő.
2023. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

13

Nem egészen. Azért olvas több nő, mert a nők verbális típusúak, így jobban megy nekik az olvasás (gyorsabban/könnyebben tudnak olvasni). Ráadásul a nők jobban látják a színeket is.

A férfiak jobban látják viszont a gyors mozgást, így nekik a számítógépes játékok jobban mennek, és olvasás helyett inkább ezt választják.

Emellett társadalmilag is már nagyon elterjedtek a játékok, és köztudott, hogy a fiúk játszanak, a lányok meg nem, ezért eleve több fiú próbálja ki a játékokat, mint lány, mert tök alap nekik, hogy majd játszanak. Kár, hogy a lányok nem tartják alapnak szerintem, mert ők is tuti élveznék

2023. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!