Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg nem veszi észre???

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem veszi észre???

Figyelt kérdés
Van egy kiszemeltem mindig nagyon kedves vagyok vele ha pl egy óráról el kell mennie az iskolából mindig én vagyok az első aki rá ír és leadja a leckét barátnőm szerint ő ezeket nem veszi észre hogy én milyen jó vagyok vele :// mit tudnék csinálni hogy felfogja ??
2023. szept. 29. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Én sem venném észre, ugyanis a legjobb barátom is ezt csinálja, mégsem szeretné penetrálni popókámat.
2023. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És mit tudnék csinálni hogy észre vegye?
2023. szept. 29. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk az eszedbe jutott már, hogy utalgatás, játszmázás, meg gondolatolvasásra várás helyett nyiltan beszélj vele, hívd el valahova?

Ja, az nem, hát mit fog gondolni.

Na ezen dolgozz. A belsődön. Hogy tudj kommunikálni, ha esetleg visszautasít, tudj frusztrációt is viselni és egyéb élethez nagyon szükséges dolgot.

2023. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy óráról el kell mennie??? Többször is ezek szerint, ha mindig te írsz rá ilyenkor. De lazák vagytok.

Honnan tudod, hogy te vagy az első, aki ír neki?

Ez, hogy leckéket leadod neki, meg ez-az, nem jelek 🙄

2023. szept. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el talizni. A kedvesség egy jó dolog, de néha picit konkrétabb jelekre van szükség.
2023. szept. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!