Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ha elmegyek egy buliba a barátom nelkul?

Figyelt kérdés
Nem akar elengedni, pedig nem azert akarok menni h megcsaljam vagy barmi ilyesmi vagy ugy lereszegedni h magamrol sem tudjak csak szimplan jol akarom magam kicsit erezni. Viszont szerinte ez nem normalis

2023. szept. 30. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Nemnormalis. Mi az h nem enged el? O az apad v a bortonorod?

Tedd helyre a suttyojat mielott hozzaszokik az ilyenekhez.


Legjobb ha elkuldod a fszba

2023. szept. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mehetnél el? Az a nem normális, hogy nem enged, nem vagy ugyanis a tulajdona.


Nálunk van olyan a férjemmel, hogy egy-egy összejövetelre (nálunk ez már nem annyira "buli" kategória :) ) csak az egyikünk megy. Van, hogy kérjük egymást, hogy a másik most ne menjen már, de sose engedem-nem engedem felfogásból.


Pl. Az egyik haverja viszonylag messze lakik tőlünk, kértem a férjem, hogy ne menjen át hozzá aznap iszogatni, mert másnap korán kellett indulnunk vhova és nem akartam, hogy ne tudjon pihenni. Mikor viszont hazajöttünk, mehetett.


Vagy fordítva, a barátnőmmel volt megbeszélve egy mozi, a férjem kérte, hogy tegyük már át a következő vetítésre, mert fel akart fúrni egy polcot, és ne maradjon addig felügyelet nélkül a gyerek.


Ez így normális.

2023. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Mivel indokolja, hogy nem bízik benned?
2023. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ezen mindig felhúzom magam...Mi az, hogy nem enged el??? Az nem normális, hogy szerinte kontrollal rendelkezik feletted. Maximum megkérhetne rá, hogy ne menj el...
2023. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Miért kellene elengednie? Az a hely szingliknek készült, a fiúk dugni mennek oda, a lányok pedig a férfi figyelemért (emellett kiállok, akkor is ha 0%-os lesz a válaszom).

Jól tudod érezni magadat egy bárban is a barátnőiddel, vagy csináltok valami más csajos programot.

Ez nem bizalom kérdése, mert ha nem bízna benned, akkor ki se akarna engedni a házból mert konkrétan az utcán egy nyilvános wc-ben is megcsalhatod.

Én biztos, hogy elutasítanám a gondolatot is, hogy a barátnőm nélkülem menjen el bulizni.

De megsúgok valamit: egyik férfinak sincs ínyére ez a dolog, csak sokan nem merik elmondani, mert félnek attól, hogy ott hagyod őket.

A barátod nem akarja, hogy részeg faszik között téblábolj, akik folyamatosan rád hajtanak. Ez szerintem érthető.

Mielőtt jönne nekem a kontrolmániás, nőgyülölő és incel jelző, szerintem én egy boldog kapcsolatban élek, és a barátnőm vonzónak találja, hogy ki merem mondani, hogy nem szeretném, ha elmenne a szórakozóhelyre.

2023. szept. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Utolsónál a pont.

Ráadásul nekem nem jutna eszembe a párom nélkül ilyen buliba menni és szerencsére neki sem:)


Ettől nem vagyunk kontrolmániásak, meg maximálisan bízunk egymásban, van mindkettőnknek külön is elég program, csak nem ilyen jellegű.

2023. szept. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 MDaniel98 ***** válasza:
49%
Azt nem ő dönti el, hogy te mikor és hova mehetsz. Ilyen alapokon amúgy se fog sokáig tartani ez a kapcsolat.
2023. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

#5 És akkor a barátnőd is beleszólhat abba, hogy te hová mész? Teszem azt, mondjuk azt mondaná, hogy nem mehetsz el egy kocsmába a barátaiddal, mert oda lerészegedni, meg verekedni mennek az emberek (igen, ebben pont annyi igazság van, mint amit te írtál a bulihelyekről). Te mit szólnál?

"De megsúgok valamit: egyik férfinak sincs ínyére ez a dolog, csak sokan nem merik elmondani, mert félnek attól, hogy ott hagyod őket." - Max a saját nevedben beszélhetsz! Én konkrétan támogatni szoktam a barátnőm bulizási terveit, hogy ezzel támogassam a baráti kapcsolatait. És igen, próbálták már lesmárolni, de nem iszik annyit, hogy elveszítse a kontrollt. Aki nem akarja megcsalni a párját, az nem fogja.

"a barátnőm vonzónak találja, hogy ki merem mondani, hogy nem szeretném, ha elmenne a szórakozóhelyre" - És te is vonzónak találnád, ha ő korlátozna téged?

2023. szept. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

1. Normális, de nagyon kockázatos.

2. Nincs olyan, hogy "nem enged el", Az ilyet minél előbb dobni kell!


3. Az 5-nek: Milyen "az a hely"? Semmit nem írt a Kérdező, hogy szórakozóhely, diszkó, vagy házibuli lenne. Szóval akkor egyszerűsítsd le:sehova nem mehet a pasija nélkül. ?

2023. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%

Valóban nem szingliknek való hely szerintem sem, viszont nem hagynám hogy korlátozzon a párom ennyire. Gondolom fiatalok vagytok és még benned van a bulizhatnék, sőt valószínű nem ő lesz a férjed. Én csak elmesélem neked milyen volt a legutóbbi 2 kapcsolatom hogy lásd mit tud elérni a barátod ezzel a korlátozással.

Az egyik illetővel 4 évig voltam együtt, 16 voltam mikor összejöttünk, ő pedig 18. Sokat járt buliba sose mondtam hogy nem mehet, majd mikor már 1.5-2 éve együttvoltunk én is vágytam bulira hisz sosem voltam előtte. Nem engedtde hogy menjek, ha mégis elmentem utánamjött ergo nem éreztem jól magam.. A végén annyira meggyűlöltem őt ezek (meg sok más) végett hogy a végén én csaltam meg a kalitkába zárás miatt.

Utána pedig lett egy párom aki bárhova bármikor elengedett, jött értem a buliba ha ráért és nem tudtunk máshogy hazajutni. Megvolt a bizalom kölcsönösen és mondanom sem kell hogy sokkal jobban éreztem magam, a végén nem is vágytunk a bulizgatásra. Teljesen más okok miatt lett annak a kapcsolatnak vege, ami lényegtelen is most

2023. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!