Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom hogyan közeledjek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan közeledjek a kiszemeltem felé. Tippek?

Figyelt kérdés
10. Osztályos vagyok, és a suliban van egy srác akit eléggé szimpatikusnak találok. Volt egy ötletem, hogy hogyan állhatnék vele szóba, hogy legyen tudomása a létezésemről. A terv az volt, hogy elloptam az egyik füzetjét amíg tesin volt, azért hogy rá írhassak, hogy "megtaláltam" és ezáltal másnap oda találkozzunk és vissza adjam a füzetet. (Tudom hülye terv, mégis működött :D) szóval másnap felvittem neki a füzetet, viszont annyira lesokkoltam hogy rá nézni is csak kb 2 másodperckg bírtam. A barátaim azt mondták, hogy amíg odaadtam a füzetet addig végig engem bámult, és éreztem is a tekintetét elég erősen. Másnap a suli elött ő is és én is a barátainkkal voltunk. Én háttal álltam a palinak mert tudtam, ha ránézek elpirulok teljesen. Viszont a srác konkrétan szugerált, aztán megfordultam és tényleg engem nézhetett mert amikor ránéztem ő is nézett, aztán gyorsan elnéztem. Köszönni szeretnék neki, hogy legalább köszönő viszonyban legyünk, viszont egyszerűen amikor látom lesokkolok és nem merek köszönni. Egyaltalán pár szóváltás után kell köszönni? Nem szeretném hogy kellemetlenül jöjjek ki a helyzetből. Egyébként az egyik barátnőmmel tervezünk egy "kempingezés" szerűt, vagy legalábbis tábortüzezni szeretnénk és oda elszeretném hívni a srácot, ezért lenne jó ha köszönő viszonyban lennénk, úgy könnyebb lenne. Esetleg van valami tippetek, hogy mit tehetnék? Nem szeretnék nyomulós lenni (semmi ilyesmi, szimplán örülnék ha jóban lennénk) meghát én eléggé introvertált típus vagyok, ezért ilyen nehéz ez...

2023. okt. 13. 20:39
 1/5 anonim válasza:
67%

Többet agyalsz rajta, mint ami történt valójában :)

Szerintem a legrövidebb út az egyenes. Egyszerűen menj oda hozzá amikor egyedül van és játsszatok nyílt kártyákkal. "Szia Zebulon. Tetszel nekem és szeretném megtudni, viszonzod-e?"

Ilyen pofon egyszerű :)

2023. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó jel, ha bámul. Emlékszik rád, nem felejtett el, hogy csak valami random lány visszahozta a füzetet.

Próbálj meg legalább köszönni neki, ő is ember.

Viszont köszönőviszony után egyből kempinggel nyitni meredek, inkább a matekszakkörről vagy bármire amire jár kérdezd, vagy xy tanárról aki mindkettőtöket tanít, esetleg bármi aktuális dolog a suliban.

Aztán megemlítheted a kempinget, de ha csak Te és a barátnőd lesztek meg ő az úgy elég érdekes, inkább valami diáknapi buli stb. dolgot próbálj szervezni.

2023. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1-es, igen gondoltam arra is hogy odamegyek hozzá és csak úgy elmondom az érzéseimet, de ha köszönni se merek az úgy elég fura lenne és hát az neki is kellemetlen lenne :(
2023. okt. 13. 22:17
 4/5 A kérdező kommentje:
2, ez jó ötlet, valóban furcsa lenne a kemping. Akkor próbálok még keresni embereket akik eljönnének, csak elég nehéz mert szar a közösség az egész iskolában... egyébként ma köszöntem neki, csak valószínű zenét hallgatott, nem hallotta szóval nagyon kellemetlenül éreztem magam utána... de megpróbálom hétfőn is :(
2023. okt. 13. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá. Ne mondd el rögtön az érzéseidet, fura lenne. Inkább köszönj, meg valami indokkal dumáljatok. Próbáld meg legyőzni az izgulásodat. A kemping jó ötlet, de tényleg csak ha többen vagytok. Ha akkor mész oda hozzá amikor a barátaival van, elhívhatnád őket, hogy "mi szervezünk egy ilyet, nem jöttök?" szinten, így természetesebben jönne ki szerintem.
2023. okt. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!