Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell folyton kérdezniük...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell folyton kérdezniük van-e barátnőm? Szavazás: Mik az okok

Figyelt kérdés

Heló mindenkinek. Egy 16 éves, 11.-es srác vagyok. Soha nem volt kapcsolatom, soha nem is akartam. Óvodában, illetve 6. osztályig a lányok társoságában éreztem jól magam. Ez megváltozott 7-8 alatt a távoktatás miatt.


Érdemes még tudni hogy akkortájt eléggé ,,szartam a világra". Ez meg is látszott rajtam, sárgafogú, rossz látású, nagyon dagadt gyerek volta, nulla önbecsüléssel.


Aztán 8. nyarán elkezdtem pingpongozni, ami változást hozott az életembe.


9. be kerülve, az egyik osztálytársam kérdése volt: ,,Zsombor van barátnőd?". (A nevemet se tudta, Dani vagyok, amikor megkérdeztem tőle miért zsombor: ,,Olyan Zsomboros fejed van.") Természetesen egyenes ember lévén mondtam hogy nincs. Már akkor is volt palija, így gondoltam felmérték a húsállományt, mivel pár barátnőjével volt, ahogy hátrahívott ezt megkérdezni.


Volt pár erőltetett menet már 9. ben az osztálytársaktól, de mivel nem éreztem azt hogy ,,márpedig ha ennyire kínálja magát, ha másra nem baszásra jó lesz", éppen ezért nem mentem bele. Aztán le spanoltam a pár évvel idősebb rendvédelmisekkel, velük a srácokkal, illetve ott a lányokkal töltöttem az időt.


10. ben volt még pár történet, nem tudom miért de nagyon kellettem volna egyeseknek. Pedig úgy nézek ki mint egy jóllakot napközis. Tényleg annyi van velem, hogy nem nyomkodom a telefont, illetve nem vagyok kiégve.


No oszt a sztori annyi hogy ülve alszok a padon. Csaj: ,,Heló, miért nem szeretnél barátnőt?"


+11. ben amikor ERASMUS+ miatt az infóteremben voltam és kimentünk szünetre, leültem volna, de rájöttem hűvös van, ezért felvettem az inget háttal. Hallottam nagyon köszöngetnek valakinek, erre a csaj: ,,Te inges!" Leesett rólam van szó, aztán jött a ,,Van barátnőd+ Miért nem szeretnél barátnőt" törpénet.


Mondom aranyosak tudnak lenni, meg nem akarok bunkózni, de nem akarok barátnőt. Annyi dolgom van így is: Tömérdek tananyag, illetve már igazolt pingpongos vagyok egy kisebb faluban emiatt versenyek is jönnek, szóval azt se kéne hanyagolni.


Ölelés már volt, mielőtt valaki melegnek tartana engem, 17 lett a csaj én akkor voltam 15. Mondta hogy szülinapos, megkérdeztem hogy akkor megöleljem e, igent mondott.


Meg még volt pár ilyen történet, passzív vagyok, de ha kezdeményezel nem riadok el, de nem megyek bele mélyen. +Ha direkt szünet végén jössz ide, vagy amikor dolgom van, akkor lehetek kicsit nyers.


Ja meg annyi, hogy most nem 160cm vagyok 90 kilóval, hanem 180+cm ~75 kilóval.



#barátnő #iskola #Tesztelés. #Érdektelen. #Elfoglalt.
2023. okt. 15. 15:10
A kérdező szavazást indított:
a: Ennyire unatkoznak.
b:Ennyire kell nekik valaki.
c:Barátnőjüknek tetszem.
d: Tesztelik a vonzerejüket.
e: Csak kíváncsiság.
f: Van bennem valami olyan, amiről el se tudnám képzelni bejön nekik.
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Tőlem is viszonylag sok, 14-21 éves korom között vagy 8-10 lány megkérdezte, hogy nincs e barátnőm, akarok e barátnőt stb, pedig nem mozdultam ki otthonról csak ha kötelező volt. Viszont mind sokkal szebb volt nálam, úgyhogy nem gondolnám, hogy engem akartak volna felszedni. Viszont amúgy ez nem zavart engem, hogy kérdezgetik.

Viszont a családi ebédeknél amikor a rokonok faggattak, na az már zavart.


Nem tudom az okát biztos sokaktól szokták kérdezni.

2023. okt. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy vagy vele ha van lehetőséged, csajozz, kúrjál, vagy szerezz barátnőt.

Azért nem akarsz csajt magadnak mert sok a dolgod és a tanulmányod, mellette pingpongozol?

2 dologra tippelek, még most sem nagyon érdekelnek a nők, kettő szimplán lusta lennél foglalkozni vele. Amivel nincsen semmi baj, csak akkor később ne az legyen, hogy felnőtt korodban meg az lesz a baj, hogy nem tudsz hol ismerkedni és nőhöz jutni.

Akármennyire is fáj az ember társas lény, szüksége van általában a másik nem társaságára. És ezt mind barátok, munkatársak, rokonok megkérdezik.

Persze kötelességből vagy elvárásból ne gyere össze senkivel.

Nem kell megváltania világot a nőknél, de gondolj bele, hogy most amikor legnagyobb esélyed lenne és van is, ha nem is sok, ragadd meg, legalább egy kúrásra, vagy ha erkölcsös vagy akkor valahogyan mozgósítsad magad legalább. Mert ha nem most, akkor mikor fogsz neki állni, felnőtt korodban munka mellett? Bizonyos dolgokat jobb fiatalon megtapasztalni. Persze ez csak az én véleményem.

2023. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem lehet sima kíváncsiság is. Egy nyitott személyiség simán megkérdez így bárkit, ha érdekli.
2023. okt. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert tinikorban még nagy szerelmek vannak, felnőttkorban már sokszor érdekkapcsolatok.
2023. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!