Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor pedofil vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor pedofil vagyok?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok meleg és most akarkit latok az utcán fiukat olyan jol neznek ki es bejonnek nagyon és amikor megkerdezem hany eves akkor mondja hogy 14/15/16 es akkor nagyon oregnek erzem magam de nagyon jol neznek ki, helyes arcuak jol ki vannak gyurva magasak ahh

A velem egykoruakbol alig latok jo palikat



2023. okt. 19. 21:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
7-es nekem anyádra áll fel. Mi az, hogy mindenkinek feláll 14-15 éves kislányokra? Még 25-30 éves felnőtt férfiakra is? Na ne már!
2023. okt. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
mégis megnézitek mindnyájan a 14-15 éves kis kancákat mikor naciban vannak meg haspólóban ;)
2023. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Èn soha. Maximum akkor ha ránézek, hogy kislány, ha az én gyerekem lennél, nem öltözhetnél úgy, mint egy k betűs az biztos. Erre gondolok ekkor.
2023. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

pedig igy öltözik az összes.

és ha a pasija lennél? :D

2023. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%
Hàt a pasija nem lehetnék 30 évesen. Azért az durva lenne. Én inkább úgy nézek ràjuk, mintha a lányaim lennének.
2023. okt. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ugy ertem h vele egykoru lennel. akkor megtiltanad neki hogy ne oltozkodjon ugy.
2023. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha vele egykorú lennék, akkor nem tilthatnám meg. Hogy jönnék ahhoz? De ha az apja lennék, akkor igen, mert én tartom el.
2023. okt. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

az nem pedóság hogy bejönnek 15 éves fiúk is.

nekem is vann hogy bejön 1-1 kamaszlány baromi dögös.. már tökre érett. és szálkás izmos lábai vannak.

az hogy ma már mindenki pedóak vann titulálva hányni tudnék ettől.

vakon dobálóznak.. azt se tudják mit jelent. az egy kórtani eset.

vadásznak, becserkelik a fiatal kislányt.. és csakis az nyújt nekik örömöt.

ezred annyi pedofil sincs mint az emberek gondolják.

például egy 16 éves csajszi rábukik egy 26 évesre és lefekszenek.. az enm pedóság. más kérdés hogy ezt nem kéne. jobb ha mindenki saját korában keresi kb a párját :)

16 éves csaj a 16-18 éves fiúkat a 26 éves meg a 24-26 éves nőket :)

2023. okt. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem főleg a sportosságuk tetszik a fiatal csajoknak :) annyira fitt dögösek hogy hihetetlen.

korom beliek meg hájasak -.- kár! ha összes 20-30 éves nő fitt lenne akkor rá se néznék olyan szemmel fiatalabbakra.

Isszák azt a krva energia italt.. elhíznak.. a szivüket is tönkre teszik.. ostobák.

25/f

2023. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az apukák meg száándékosan terjesztik neten ezt a xart.. hazudnak össze vissza meg akárkit lepedóznak.. mer féltik a lányukat. attól még hogy féltik ez undorító genyóság embertársukkal szemben.. és férfitársuk ráadásul.

nem mondok neveket de voltak márr facebookon ilyen olyan "üldöző hadjáratok"

2023. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!